Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nagyon "gáz" ha a...

Szerintetek nagyon "gáz" ha a kórházi táskába csomagolok zacskós levest?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nekem kivétel nélkül mindig megy a hasam a kórházi kajától. Behozni meleg ételt nem tud a párom, max. ha valami kifőzdéből hoz, de azt is csak este.

Arra gondoltam, hogy tennék be pár ilyen smack levest vagy bögrés levest. Szerintetek gáz?


2022. jún. 18. 08:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, természettudományi PhD-m van, nem szoktam lektoráltatni a gyik-es hozzászólásaimat, nekem is vannak gyengeségeim. :(


Örülök, hogy mindenki megfogta a lényeget! Nem mindegy, hogy 130, vagy 7%, ami még így is 50.000 Ft, ha közben 10 évente egyszer ezt kapja az ember, amikor beesik oda? Tényleg kötekedni kell?


Egyébként elmondanám, hogy továbbra is igaz: A társadalombiztosítási járulékom 130e, ez végig helytálló volt, ebből Egészségbiztosítási járulék 7%, azaz 50.000 Ft. Ha már ennyire kukacoskodsz, akkor legyél precíz, és ne keverd a fogalmakat.


Egyébként nő tényleg nőnek farkasa? Nem egy oldalon állunk? Miért ennyire undok itt mindenki? Nem értem.

2022. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, nálunk volt mikró a szobákban.
2022. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
22%

miért kellene egy oldalon állnunk azért, mert nők vagyunk? nem lehet más véleményem? milyen ostobaság ez? ne már 😅

nem voltam undok, kicsit sem. neked nem tetszik, hogy mégsem volt helytálló a hsz-ed én pedig merészeltem helyesbíteni….

2022. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
74%
#23: Ne haragudj, nem fogom többször a fogalmakat tisztázni. A fejedben nem volt helytálló, sajnálom, te másra gondoltál. Te az EÜ-járulékra gondoltál, én viszont nem ezt írtam. Te nézted be, és tovább nyomod.
2022. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
12%
Vagy most arról is kioktatsz, hogy én mire gondoltam? :D
2022. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
34%

te a tb-re gondoltál, különben nem említed meg. nem tudtad, hogy attól még, hogy össze van vonva, az továbbra is csak 7%. az 50ezer baromira nem 130, ugye. nem is hangzik már olyan jól ez így.


tudod mit, én vagyok a hülye és neked van igazad. 👏 nekem mindegy. fejezzük be. 😃✌️

2022. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
24%

Tehát tényleg megmagyarázod, hogy mire gondoltam... Bölcs vagy! :) Írhattam volna azt is azonnal, hogy mennyi a bruttóm, hogy kiszámolja belőle az, aki akarja. Mivel nem számolgattam utána, csak tudom mennyi az összevont TB-m, azt írtam.


Ha viszont ennyire komolynak gondolod a telepatikus képességeidet, jelentkezned kellene egy cirkuszba! Főleg, ha ennyire jól szórakozol közben! :)

2022. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

2


Minden kórházban van mikró/ teakonyha



Nem gáz, de inkább a bögréset javaslom..



Nekem hoztak meleg ézelt, amit 2 napig ettem; melegîtettem

2022. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%

Jó akkor èn leszek az extra gáz


Vízforralót is vittem, mert nem tudtam lesz-e🤣🙈

2022. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel ki mit gondol bent. De az igaz, hogy lehet nehéz lesz megcsinálni.
2022. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!