Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hasplasztika után szülni?

Milyen hasplasztika után szülni?

Figyelt kérdés
6 évvel ezelőtt haspalsztikám volt. Még mindig nem érzem a köldök körüli részt, ez már így marad. Hogyan viselte a hasatok a terhességet? Szülés után minden ugyanolyan volt, mint a plasztika előtt? Újra lett kötényhasatok?
2022. jún. 18. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer olyanról olvastam, hogy hasplasztika után volt neki császár és végig érezte, mert ugye annak a bőrnek eredetileg feljebb kellett volna lennie és a szúrás alatt lett csak érzéketlen. Ha érted mire gondolok.
2022. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En nem ertem mire gondolsz elso. Mi az, hogy a csaszart vegig erezte? Nem hatott az erzestelenito? Mi koze van ennek a plasztikahoz? Mi az, hogy szuras utan lett erzeketlen? Marmint az erzestelenito utan? Akkor megse erezte a mutetet? Mi van?
2022. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát hasolasztikánál ugye q logó kötenyhasat levágják, áthelyezik a köldököt hiszen az is lejjebb volt,mint kellene. Vagyis a gerincednél lévő idegbekötesek ugyanúgy a helyükön maradnak. Ami eredetileg a gyomrod környéke volt pl az most lehet hogy a köldök alá esik, mert annyit nyúlt a bőr. Császárnál pedig ugye a gerincből eredő idegeket "beménítják" le ,ezért nem érzel fájdalmat. De mivel neked a plasztika során minden lejjebb került lehet,hogy nem jo helyen fog hatni a "bénulás"

Így érthető? Tehát ahová futnának idegszálak, ott már végülis nincs is bőr elől, mert levágták. Ahol vágnak császár közben ott meg érezhetsz, mert az az idegszál feljebb ered, mint a gerincérzéstelenítő szúrásának a helye.

2022. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért ha ez így lenne, akkor eléggé köztudott lenne az orvosok körében, nem? Értem az elméletet, de mégsem. A császár heg az eléggé lent van, szeméremdomb felett, nem ?
2022. jún. 19. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy ezt a “problemat” meg lehet oldani, mar ha tenyleg igy van, en nem ertek hozza. Nyilvan nem a kerdezo lesz az elso es az utolso, aki esetleg csaszarral szul majd plasztika utan.

Jo esetben az orvosok nem hentesek, akik hagyjak, hogy mutet kozben mindent erezz.

2022. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem volt plasztikám, de császárral szültem.

A hashártyánál jártak, amikor érezni kezdtem valamit.

Nem fájt, de megijedtem, hogy fokozódik, és baj lesz.

Azonnal szóltam az orvosnak. (jelen van:két nőgyógyász, és egy aneszteziológus, és ezek csak az orvosok)

Akkor ott azonnal megállt a doki, és gyorsan megbeszélték kB. 10 másodperc alatt, hogy milyen fájdalomcsillapítót kapjak MÉG pluszban.


Ezután már nem éreztem semmit.


A műtét rendben ment.

2022. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Vagyok.

Ezzel csak azt akartam írni, hogy bármi van, szólni kell az orvosnak, és változtat.

Mivel neked programozott császárod lesz, (nekem sürgősségi volt) lesz időd nyugodtan előre megbeszélni mindent az aneszteziológussal, és a nőgyógyásszal is, senkit nem ér majd meglepetés.

Készülj fel a császár után rehabilitációra is, mert sajnos az se piskóta.

2022. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!