Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért baj, ha kimarad a vajúdás?

Miért baj, ha kimarad a vajúdás?

Figyelt kérdés
Kislányom faros baba volt, így császárral született, de programozottan. 2 hónapos, voltak most látogatóink és a program császár miatt megkaptam, hogy nem lesz jó kapcsolatunk, ha felnő a lányom. Nem szenvedett így nem veszi majd jól az akadályokat az életben stb. Próbáltam utána keresni, miért baj ha kimarad a vajúdás, de engem azóta is bánt amit mondtak. Eddig meg sem fordult ilyen a fejemben.

2022. júl. 12. 22:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

Attól mert valaki császáros még vajúdhat. Főleg a sürgősségisek, ahol a végén mondják, hogy na jó, akkor kapjuk ki a babát, mert ez nem lesz így jó.


De egyik anyukatársam a második gyerekkel is program császárra ment be és hagyták egy ideig vajúdni, nemcsak úgy bement azt felvágták.


Én pl. a ége fele már azt mantráztam, hogy de irigylem a császárosokat. Elképzeltem ahogy egyszercsak megszűnik a fájdalom és vége.

Szerintem ne emészd magad ilye butaságon! De meg kell edződnöd, mert sajnos a gyereknevelés mint kiderült egy olyan dolog, amihez a szomszéd 70 éves Frici bácsi is jobban ért, mint a gyerek saját anyja.

Az elején zaklatnak a szoptatással (ha nincs elég tejed vagy meghiúsult akkor nem tettél mindent meg a babáért), ha viszont 1 év fölött szoptatsz, akkor egy beteg, perverz nőszemély vagy aki beleerőlteti a cicit a gyerek szájába, mert ettől érzed magad anyának.

És sorolhatnám... sok ilyen lesz, amikor mások jobban tudják, meg hallották... aztán még egy szobanövényt sem bír éltben tartani 2 hónapnál tovább. Nyugi. Enged el!

2022. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellmilyen butaságokkal foglalkozni, a szokásos cseszegessük azt aki nem vajúdott, mint én újabb primitívsége, csak a rosszindulatról és a honoszkodásról szól
2022. júl. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
A szülésnek nincs akkora jelentősége a jövőre nézve, mint ahogy azt manapság mondják. Mint ahogy a szoptatásnak se. Nem ezen múlik.
2022. júl. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

a) Ezt a hülyeséget ki mondta neked?

b) Miért hitted el?

2022. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, szeretnélek megnyugtatni. 22 éve programcsászárral születtem, tök jó kapcsolatom van a szüleimmel (apámmal is!). A magyar mellett 2 nyelven beszélek felsőfokon, nyelvvizsgám is van belőlük, a vidéki ranglista egyik top gimijébe jártam és most végeztem alapszakon ötös diplomával. Azt hiszem, nem sokat befolyásolt az életben, hogy nem anyám vagináján kellett átküzdenem magam.
2022. júl. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%

Bár a kötődésetekhez ez a császár nem fog negatívan kihatni, szóval nem ezen múlik, de azért jó, ha van vajúdás, mert pl olyan hormonokat szabadít fel, amelyek segítenek a tej könnyebb beindulásában pl.

De hessegtesd el ezt a mondatot, bárkitől is kaptad. Minden rendben lesz a babád és közted és pár év múlva már úgy sem azt kérdi senki, hogy hogyan született, vagy hogy mivel tápláltad...

2022. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd el ezt a baromságot.
2022. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Megnyugodtam meg jobb kedvem lett, ezt a megjegyzést meg elengedem.
2022. júl. 13. 08:32
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Helyes 😊
2022. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem azt azért nem árt tisztázni, hogy nem attól kötődő egy kisbaba, hogy az anyjáròl nem lehet levenni és ordít ha bárki más, mondjuk apuka akarja megfogni. Lehet, hogy valakinek ez okoz örömet, de nem feltétlenül ez a jó. Persze van olyan korszak, amikor minden baba/gyerek anyàs.
2022. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!