Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért baj, ha kimarad a vajúdás?

Miért baj, ha kimarad a vajúdás?

Figyelt kérdés
Kislányom faros baba volt, így császárral született, de programozottan. 2 hónapos, voltak most látogatóink és a program császár miatt megkaptam, hogy nem lesz jó kapcsolatunk, ha felnő a lányom. Nem szenvedett így nem veszi majd jól az akadályokat az életben stb. Próbáltam utána keresni, miért baj ha kimarad a vajúdás, de engem azóta is bánt amit mondtak. Eddig meg sem fordult ilyen a fejemben.

2022. júl. 12. 22:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kerüld az ilyen embert mert mindig lesz valami, amit jobban tud én is 25 éve császárral születtem és semmi bajom sőt akkor csak 3 óránként vitték a babákat anyukájához szoptatni is, nem ám ez volt mint ami most végig együtt..
2022. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%

Nézd ennél lesz rosszabb. Mióta a lányom megszületett az anyám megzakkant.

Úristen hogy tartod a fejét,nincs elég tejed,túl sokat szopizod,miért nem hagyod sírni,miért hagyod sírni,miért eszik még mindig pépeset,kizárt hogy 3 hónapos kora óta fogzik,miért csak hetente kakil, tuti szülés utáni depresszió van( 2 nappal szülés után), mikor fog végre ülni, már most elnevelem mert visít, miért kell a gyerek alvásához igazodnod?

Ez még csak a jéghegy csúcsa ja és még csak 9 hónapos a baba. Ha igazat adok neki akkor csak még jobban rákezd,ha nemet mondok akkor én nem ilyen voltam régen. Az öcsém is mondja az okos dolgait,úgy hogy kézbe sem vette,de még gyerek közelében sem volt. Készülj fel a sok hülye tanácsra és nyugodt szívvel állj ellen😉

2022. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a sok örökbefogadottra, akik jobban ragaszkodnak az örökbefogadó anyukájukhoz, mint sokan mások az édesanyjukhoz.
2022. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszi, nektek is.


22-es, az én anyám ugyan ilyen lett. Már apukám mondta neki, hogy kezd elmenni a józan esze :-)

2022. júl. 15. 10:50
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, nálunk mindenki engem hülyéz le, nincs apukám aki helyre tegye ezt a megmondó családot.
2022. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
93%

Ja most itt nyaralok vele. Autóval mentünk le gyerek éktelenül sírt, anyukám: Miért sír?

-Mert fáradt,éhes és idegen helyen van.

Mire anyukám pofát vág, hogy túlmagyarázom... persze amint evett nyugodt lett,de persze én vagyok a hülye . Már szinte üvöltök vele,ma reggel is gügyög a baba erre anyám beront a szobába, hogy mi van a gyerekkel miért nem kapom fel,még a csipát sem tudtam kitörölni a szememből. Kezdd rohadtul elegem lenni.

2022. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nekem is lesz egy kötelező nyaralásom vele, de előre rosszul vagyok. Tényleg, mintha a sajátomat hallanám.
2022. júl. 18. 19:39
 28/31 anonim ***** válasza:
45%
Hagyjuk már ezt a baromságot hogy a hüvelyi szüléstől jobban kötődik a gyerek az annyához vagy fordítva.Én is normálisan születtem, ahhoz képest anyám annyira kötődött hozzám hogy az alkohol választotta helyettem, most a föld mélyén fekszik.Szoval elképzelhetitek hogy mennyire kötődtem hozzá,semennyire.Na ennyit a hüvelyi szülésről meg a kötődésről.Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.Nem ettől fog egy gyerek kötődni az anyjához hogy alul vagy felül bújt ki, hanem attól hogy mennyi szeretetet,törődést és figyelmet kap az anyjátol.
2022. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Igen, de én a vajúdás kimaradása miatt ,,kaptam,, a kedves rokonoktól.
2023. jan. 1. 11:36
 30/31 anonim ***** válasza:
Sz@rd le őket.ki a f@sz kiváncsi a rokonok véleményére,ha nem tetszik nekik akkor így jártak.Szerintem az számít hogy egészséges legyen a baba és hogy az anyával is minden rendben legyen.Nem az számít hogy hogyan született meg a baba.Sajnos sok az idióta ember,kár hogy nem lehet ritkítani.
2023. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!