Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a legnehezebb része a...

Mi volt a legnehezebb része a szülésnél Neked?

Figyelt kérdés

Persze magán a szulesen, fájdalmon kívül.

Nekem az, hogy senki nem hitte el mennyire szétszakadok, hazakuldtek a kórházból, mert a ctg semmit nem mutatott. Utána az sztkban mondta a doki, miután elkezdtem tagulni, hogy szerinte hajnalban itt már baba lesz, menjek vissza a kórházba. Hát a kórházban majdhogynem lecsesztek, hogy minek mentem az sztk-ba nst-re,ha ők reggel megnéztek. Tovább tágult a mehszaj , de fájás ,,nincs". Azt mondták indítani kell majd, végül 2 óra múlva teljesen magától kibújt a kislányom, de biztos csak jósló fajasok voltak, mert nem úgy fajtam ahogy a nagykonyvben meg van írva .

Kétségbeejtő volt a gondolat, mikor visszemtunk a kórházba, hogy lehet, hogy megint haza küldenek



2022. júl. 21. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%
A legnehezebb része nekem az volt, hogy nem szenvedhetem úgy ahogy én szerettem volna, már brutális fájásaim voltak de az nst a hasamon volt és feküdnöm kellett. A másik nehézség és rossz emlék az, hogy nem volt szobatársam, a fiam pedig este 8-tól hajnal 3-ig (nem túlzok, tényleg ennyi ideig) megállás nélkül üvöltött mint akit kb ölnek, és le sem szartak minket. Első baba volt, azelőtt még csak nem is fogtam ennyire kicsi babát, friss varratokkal, hulla fáradtan ott sírtam én is, aztán amikor hajnalba fél4 fele mentem az egyik nővérhez, hogy megkérdezzem, hogy mi lehet a baja a fiamnak még szinte leb.szott, hogy én miért megyek oda hozzá hajnalba kérdezgetni hogy miért sírhat a kisfiam. (Hiába próbáltam cicire tenni, hiába ringattam, hiába sétáltam vele, hiába volt tiszta a pelus végig üvöltött.)
2022. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mondjuk sem a dokival, sem a szülésznővel nem volt gondom, nagyon jókat fogtam ki. A vajúdás volt mondjuk borzasztó, én is kaptam oxit, mert a fájások már nagyon intenzívek voltak, viszont nem tágultam. Gátmetszést is végeztek, mert elég nagy babám lett, de ezt nem tartom még mindig negatívumnak.

Ami utána volt a gyerekágyas osztályon, na az iszonyú volt, de az végülis nem a szülés élményemet rontotta. :)

2022. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
A kitolás, és ahogy szülés után bántak velem. Fogadott orvosom és szülésznőm volt, ők a szülés után értelemszerűen távoztak. Az ügyeletes személyzet viselkedése valami egészen kritikán aluli volt. Ha nem vagyok olyan rossz állapotban az első hónapokban, mint amennyire, valószínűleg panaszt teszek rájuk, de örültem, hogy egyáltalán élek.
2022. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!