Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A programozott császár akkor...

A programozott császár akkor most könnyeb, mint a természetes szülés vagy sem?

Figyelt kérdés

Én természetesen szültem és az borzalmas volt, soha többé. Látom ezeket a celebeket, mindegyik programozott császár,pár nap múlva meg már pózolnak a babakocsival. Maga a műtét tudata számomra nem ijesztő, mert már műtöttek ébrenlétben (igaz, csak a lábamat, de az is 1 óra meg 10+ öltés volt).

Szóval én úgy képzelem, hogy könnyebb, mert végig fix érzéstelenítés van és nem kell kitolni semmit. Akinek volt császár, annak mi a véleménye? (Akinek nem volt, ne írjon, elméletben én is tudom, hogy nagy hasi műtét stb stb)


2022. aug. 16. 19:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
67%

25! Én az előző kommentemben nem állítottam ilyet pl.

Az h nekem szerencsém volt, írtam is, h mindenki máshogy épül fel egy ilyen után!!

2022. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
61%
Nekem farfekvés miatt lett császár. Előtte vajúdtam is pár órát. Na az borzasztóan fájt, nagyon örülök,hogy nem kellett rendesen megszülnöm. A császár utáni felépülés fele annyira se fájt. A sebem szépen gyógyult. Még mindig van olyan rész ahol érzéketlen a bőröm, de ez engem egyáltalán nem zavar. Ha lesz még egy baba próbálok majd olyan intézményt választani, ahol az előzmény miatt engedik a császárt és nem erőltetik a hüvelyi szülést.
2022. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!