Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gáz, ha egy orvos...

Mennyire gáz, ha egy orvos programozott császármetszéssel akar szülni?

Figyelt kérdés

Magánkórházban, mivel van rá pénze, csak "hagyják békén" a döntése miatt az állami kórházban. Ő látta mindkettőt még anno gyakornokként és a mai napig kirázza a hideg a hüvelyi szüléstől (bocsi, de tényleg).


Szakmabeliként ezért el fogják ítélni vagy kinézni?



2022. aug. 17. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne gáz?


Nem fogják elítélni emiatt

2022. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Kit erdekel? O dolga.

Annyira primitiv dolognak tartom ezt az itelkezest meg masok dolgaba valo belepofazast. Aki ilyet tesz, annyit is er, le kell szarni a velemenyet.


En azon az allasponton vagyok, hogy egy no ugy szuljon, ahogy szeretne. Lehet, hogy a csm se konnyebb, sot, bar kinek mi, de ha valaki igy akar szulni, akkor egy idealis vilagban tok jo lenne, ha nem kene ezert sulyos penzeket fizetnie.

2022. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Álmaim orvosa.
2022. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ez mindent elmond. én is császáros voltam, kértem, kaptam is érte az anyukáktól. de nincs nagyobb visszaigazolás, mint mikor egy orvos is ezt akarja...
2022. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Fogadok, hogy nem az érintett orvos írta ki a kérdést. Ő ui. azt tenné, amit helyesnek tart, és nem szorongana azon, hogy Jóska-Pista mit szól hozzá.
2022. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg egy orvosról beszélünk, egy felnőtt emberről, aki hamarosan anya lesz, és még mindig ott tart, hogy "de mit fognak gondolni rólam mások?"


Érdemes elmenni egy pszichológushoz erről beszélgetni. Amikor valaki felnő, letesz egy rakás dolgot a képzeletbeli asztalra, lelkileg megérik arra, hogy anya legyen, el kell hogy engedje ezt a "Mit fog rólam gondolni Mariska?" dolgot. Épp itt az ideje.

2022. aug. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Én is láttam mindkettőt, és hacsak nem életbevágó, hozzám nem fognak szikével érni az biztos. Ezerszer inkább hüvelyi mint egyszer császár.
2022. aug. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

4es, én vagyok a 7es. Én is orvos vagyok, az is visszaigazolás, hogy én meg imádkozom nehogy császár legyen? Főleg nem programozott? Az a legrosszabb a gyereknek(a programozott), hiszen nincs vajúdás, nincs ideje adaptálódni a külvilághoz, csak bent pihen nyugodtan aztán hirtelen kint találja magát hangzavarban, éles (mű)lámpafényben, hidegben. Ez visszavetheti az agyi neuronok ingerület átvivő képességét, így iskolás korban magatartási és tanulási problémákat idézhet elő.


De persze, mindenkinek szíve joga azt tenni a gyerekével amit akar, én nem beszélek se rá, se le róla senkit, nem is ez a szakterületem.

2022. aug. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Az a gàz, hogy egy orvos èleteben nem làtott normàlis szülèst, ezèrt irtòzik a hüvelyi szülès gondolatàtól is.

Erőszakot nèzetnek vègig a tanulòkkal, evvel őket is egyben cinkossà ès àldozattà teszik.

2022. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
8-as, egészségügyi okokból volt programozott császárom, magas alkalikus foszfatáz miatt, ha orvos vagy tudod mi az, és mit okozhat, a terminus előtt egy héttel kellett ráadásul kivenni. Nem volt vajúdás, semmi, amit sajnáltam amúgy, de nem volt mit tenni. A gyerek már 15 éves, példás magatartású, kitűnő tanuló. Nem a szülés módja határozza meg, hogy milyen felnőtt lesz, kivéve, ha szülés közben oxigénhiány lép fel, na, az elég gyakori, és csőstül hozza a későbbi agyi problémákat. Persze a legjobb a komplikációmentes természetes szülés, de ezt ki tudja garantálni?
2022. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!