Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen problémák...

Szülés után milyen problémák lehetnek, amit nem érez az ember?

Figyelt kérdés
A vizsgálaton majd kiderül, csak kíváncsi vagyok arra, hogy komplikációmentes, hüvelyi szülés után előfordulhat-e olyan, hogy valami nem állt vissza, és beavatkozást igényel, viszont az ember nem veszi észre, hogy baj van.
2022. okt. 2. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen nincs. Én pl. sokkot kaptam, amikor egy nap féltenyérnyi alvadt vér távozott belőlem szoptatás után. Én már gondoltam mindenre. Felhívtam a dokit, azt mondta ez ilyenkor tök normális, a "seb" távozik.

Vagy mondjuk a varratom viszketni kezdett, arra is azt mondta, hogy csak gyógyul, nyugalom. És tényleg.

Gond akkor lehetne, ha a placenta egy része bent marad, vagy fertőzést kapsz, de annak is lesz tünete.

Közvetlenül szülés után az erős vérzés okozhat problémát, ami márcsak azért is gond, mert mondjuk nem feltétlenül tudja az ember mi az, ami normális és mi az ami már problémát jelezhet. De ha ilyet tapasztal valaki, azt szerintem még ildomos a kórházban jelezni.

2022. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne lenne. Különböző sérvek, enyhe méhsüllyedés, szétnyílt hasizom... Sokaknak fogalma sincs róla, hogy barmelyik is van neki.
2022. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sérvek pl. Köldöksérv.

Szétnyílt hasizom, ez akkor lesz problémás, ha nem záródik vissza.

Méhsüllyedés.


De ezeket nem fogják 6 hetes kontrollon közölni veled, hogy van.

2022. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy, mert en éreztem, szóltam is és mégis hazudtak, nehogy a természetes szules statisztikát rontsák. Gusztustalan ez már, ami itt megy. A szent természetes szules oltárán inkább hagytak szenvedni amíg maganba el nem mentem. Pár éve meg mindenkit feleslegesen felvágtak. Valami normalitás?!
2022. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!