Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora mennyiségű nyákdugónak...

Mekkora mennyiségű nyákdugónak kell távoznia egyszerre?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, és ma egy kisebb mennyiségű, nyákdugóhoz hasonló "folyás" távozott belőlem. Áttetsző, tömörebb, zselészerű kocsonyás volt az állaga. Létezik, hogy ilyen korán elkezdődne ennek apránkénti távozása?
2010. szept. 29. 16:38
 1/4 Jázmin anyucija ***** válasza:
Nem biztos, hogy az volt, de valakinek már hetekkel a szülés előtt távozik. Nekem reggel hatkor volt, de véres , nem csak olyan, amilyet leírtál, és utána már rendesen fájt a hasam, este fél hatkor meg is született a lányom. 39 hetes voltam. És nekem nem apránként, csak akkor az egyszer volt.
2010. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázmin anyucija ***** válasza:
2010. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan volt mint amit leírtál csak kicsit véres és egyben "kicsusszant". A nyákdugó elmehet hetekkel előbb is.

Nálam csütörtökön ment el és szombaton szültem 36+3 napra.

2010. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály. Az egész távozhat egyszerre, és jó ideig el is húzódhat a dolog, ezt csak azt jelzi, hogy nem tudja tartani a méhnyak, vagyis valamennyire elkezdett tágulni.
2010. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!