Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyuka programcsászárt...

Ha anyuka programcsászárt kér, az apának joga van beleszólni ebbe? Vagy jó férjként, ha szereti és tiszteli a feleségét, el kell fogadnia és mellette állnia?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
18%

Aha, látszik, mennyire magasról tesztek másokra... :)

Menj, szülj egyet gyorsan, hátha attól megnyugszol.

2022. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
79%

2 császárom volt, a második során derült ki, hogy nagyon durva összenövéseim lettek.

Ha nincs a második műtét, később derül ki, mikor már komolyabb problémát okoz a vastagbelem...

Az orvos szerint évek múltán is gondot okozhat.

A hegem pedig még mindig fáj együttlétekkor.

Ráadásul azért vagyok pipa, mert az első elkerülhető lett volna, ha másnál szülök, csak ennél az orvosnál úgy szülhettem, ha pcsm lesz, mert mást nem vállal.

A második meg már egyértelmű volt.

Ha nem ragaszkodom hozzá, lehet máshogy alakulnak a dolgok.

De hát már késő, hogy mi lett volna ha... Azt ajánlom, mindenki nézzen utána, mert én ezekről nem tudtam.

2022. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
41%

Aki önként kéri a császárt, ott valami bibi van fejben.

Semmi pozitívuma nincs!!!

Se anyának se a gyereknek

Nekem 4.5 éve volt,de azóta is bánt, az ezerféle problémát miatta meg ne is említsem.

2022. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
75%

Nemrég volt egyik fb csoportban egy történet, hogy az anyukának a császár hegrn tapadt meg a méhében a masodik (vagy harmadik) terhessége és emiatt meg kellett szakítani a terhességet. Ez komoly életveszélyes állapotot jelent, ha így tapad meg, mivel szét tud nyílni belül a méh és belső vérzést okoz.


Hát nem tudom, ezek után én jobban félek a császártól, mint a természetes szüléstől.

2022. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
23%
4, szerencsére vannak kevésbé hisztis nők is.
2022. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
18%
Aztak... Haragszik a gyerekére, mert hüvelyi úton mert megszületni...😱 Hát jár a Darwin-díj.
2022. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
37%

7, a császármetszés egy hajó műtét, orvosi indok esetén van létjogosultsága.


Azt miért nem akarod megmondani, hogy a csonttörésedet karmos lemezzel vagy más módon rakják rendbe? Vagy hogy cystectomia esetén Bricker-hólyagot vagy mást csináljon az orvos?

2022. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
82%
14, nálunk anno meg is halt egy kismama így. A mai napig minden évben van róla megemlékezés a helyi lapban, pedig lassan 20 éve történt :(
2022. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
97%
Mindkét szülési formának megvannak a maga kockázatai. Nyilván ezt figyelembevéve kell gyereket vállalni. Azt gondolom, a férj /apa igenis elmondhatja a véleményét, de az anya joga dönteni, és azt az apának tiszteletben kell tartani és a döntésnek megfelelően támogatni a párját, gyermeke anyját. Nekem nem lehet természetes szülésem szemprobléma miatt. A férjem tudja ezt, elfogadja. Még nincsen gyerekünk, de fel van rá készülve, hogy a császár utáni időszak nem lesz könnyű.
2022. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
96%
A nőnek joga van eldönteni mit vállal be,hisz ő fogja ezt megélni nem a férj. Nekem császáros babám lett. Én jól vagyok a gyerek meg 1 évesen 10 kilós, makk egészséges. Igen fájdalmas a felépules és tuti van összenövéssm,de ez benne van a pakliban,de ugyanannyi rém történetet hallottam természetes szulesrol és császarrol is,igazából csak a jó dokin múlik.
2022. nov. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!