Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyuka programcsászárt...

Ha anyuka programcsászárt kér, az apának joga van beleszólni ebbe? Vagy jó férjként, ha szereti és tiszteli a feleségét, el kell fogadnia és mellette állnia?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Uniós statisztika szerint

Cipruson, Romániában meg Bulgáriában a legtöbb a császár, míg a legkevesebb Finnországban és Svédországban.

Szerintem nem kell magyarázni hol élnek értelmesebb emberek.

2022. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
86%

"Vajon egy Beyoncé meg Katalin hercegné stb rosszat akart a gyerekének?"


Igen, ők is biztos valamelyik vidéki, magyar állami kórházban szültek, ahol pl. az epidurális fájdalomcsillapításról, vagy gátvédelemről nem is hallottak. Vagy lehet, hogy epidurált lehet kérni, csak éppen nem biztos, hogy találnak orvost időben, aki be is adná?!

2022. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
26%

62.

Ha el sem olvasod, vagy nem megy az angol, akkor szólj.

Nem kértek fájdalomcsillapítót.

2022. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
76%
53 vagyok, nekem nem a természetes szülés lett volna életem sikere, olyan munkám van amit imádok, 25 férfi főnöke voltam/vagyok, jól keresek, megállok a saját lábamon is ha kell, nem szorultam soha a férjemre, beutaztam a fél világot, minden iskolát amit akartam elvégeztem, van egy csodás házunk, 2 autónk, 4 kutyánk, hobbink, nem hiszem hogy a természetes szülés lett volna életem sikere, egyáltalán, de akkor is az a TERMÉSZETES, a császár egy szükséges rossz, aki ezt nem fogja fel annál valami defekt van sorry, lehet ezen besértődni itt, meg vagdalkozni meg másoknak beszólni, mert sírt miatta. 60as, ezek helyett is én kérek bocsánatot, ne is foglalkozz velük, ostobák, ne vedd magadra, engem is megviselt, pedig kemény vagyok, gyerekként szétroncsolódott a lábam, megműtöttek, évekig jártam vele gyógykezelésre is, egy hang nélkül felépültem, a császár sokkal rosszabb volt. Aki ezt a traumát lekicsinyli az szóra se érdemes.
2022. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
39%

64-es, leírtuk már. Válts pszichiátert, emeltess a gyógyszeradagodon!

Nem kell itt riogatni mindenkit, közel sem olyan rossz a császár, mint ahogy a te fóbiás természeted megélte.

2022. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
100%
Neki írok épp, én nem ő vagyok.. Istenem, olvasni se tudsz?
2022. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan mondom, ha magyarul se megy olvasás mit várunk? Itt szállok ki ebből..
2022. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg Beyoncénak meg a többieknek sem sikerült soha semmi az életben, és így akarják kifejezni magukat. :DD
2022. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy Beyoncé kardoskodna elmebeteg módon a természetes szülés mellett... :)

Az, hogy valaki a császármetszést "élve boncolásnak" fogja fel, bizony komoly problémákra utal. Nem csoda, ha rossz élménynek éli meg, ha már napokkal előtte hisztériásan zokog úgy, hogy pszichiátriával fenyegetik. Nem hinném, hogy egy ilyen nőnek a véleménye lenne releváns ebben a kérdésben.

2022. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
93%

Én magánban szültem császárral,mert a kórház ahova tartoztam az katasztrófa,ott tényleg ott hagyhatja az ember a fogát a műtőasztalon és magasról tojnak rád. Ezért nagánba mentem. Fél óra alatt megvolt a műtét, előtte remegtem, de ez normális. Katétert nem éreztem,műtét alatt volt hányingerem,de pikk pakk elmúlt. Szerintem nyugtatót kaptam mert túl jól éreztem magam. Férjem bent lehetett és amint negszületett a pici megkapta szőrkontaktra. Műtét után szigorú fekvés volt,de utána egyből szoptathattam.katéter kivételt nem éreztem,igen egyszer összenyomták a méhem és pokoli volt,de inkább ez minthogy újra műtsenek mert bennem marad a vér. Az első felállás durva volt,de utána pattantam és én fürdettem a gyerekem. A magán sokkal jobb volt,férjem akkor jött be amikor akart,legközelebb szintén császár lesz és családi szobára gyűjtünk. Utána gyönyörűen gyógyult a hegem,mai napig nem szeretek hozzáérni,de a császárvonal szerint ez is normális, na igen a császárvonal app miatt jól felkészultem q műtétre és hogy mit kérhetek stb.

Ellenben több ismerősöm az állami kórházban majdnem belehaltak a császárba. Lehet egy császár vagy természetes szülés csodás vagy borzalmas is a lényeg a jó orvos szerintem.

2022. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!