Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyuka programcsászárt...

Ha anyuka programcsászárt kér, az apának joga van beleszólni ebbe? Vagy jó férjként, ha szereti és tiszteli a feleségét, el kell fogadnia és mellette állnia?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
71%
30. Jól van, akkor szégyelld sokat, mert nekem egy csepp szégyenérzetem sincs. Sosem fogom sajnálni a nőgyülölő embereket, ha férfi, ha nő. Kit érdekel miért maradt magára?? Attól utálnia kell mindenkit, aki nem maradt? Brühühü. Azon miért nem akadsz ki, hogy egy “nő” szidja azt a nőt, aki máshogy akar szülni, vagy pihen, ahogy kell? Az nem szúrja a kis nőis szemecskéd, drága?
2022. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
28%

29!


Az atkozodasod, kedves. Ez itt: "Ha nő vagy sajnállak szívből, ha férfi remélem sosem találsz egy nőt sem, akinek pokollá teheted az életét."


Azzal, hogy én anno egyedülálló anya voltam, csupán arra próbáltam ramutatni, hogy még tudja oldani az ember. 1000bol 1 az, aki nem tudja megoldani, a maradék 999 nem akarja. Kozod nincs hozzá, meddig voltam egyedül. Nem vagyok irigy senkire. Innen nézve te vagy nagy eséllyel az, akinek nincs még dugópajti se kilátásban. Amúgy büszke vagy magadra? Ilyen prosztó, bunkó, agresszív stílust ritkán látni, pedig a gyik nem épp a finomsagarol híres.

2022. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
80%
Az a ciki, hogy szerinted aki császárt akar az ne várja el az apa segítségét, mert bezzeg te egyedülállóan is megoldottad... egyrészt magánügy hogy egyedülálló lettél, másrészt az anya oldalán a lelki tényezőt is figyelembe kell venni,ha ő kevésbé stresszel csak mert császárja lesz és ezáltal jobban éli meg a szülést/ anyaságot akkor megéri a császár,apuka nem viseli a terhesség alatti és utáni macerákat és nem halhat bele a szülésbe, szóval igenis támogassa a nejét ha császárt akar hisz úgysem ő marad otthon a gyerekkel 0-24-ben, legalább a szülést hagy választhassa meg az anyuka.
2022. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom masnak miert nem tokmindegy hogy Piripocsrol Mariska hogy akar szulni meg hogy nem. En annyira nem foglalkozom ezzel, hihetetlen, hogy vannak akik meg ebbe is kepesek beleszolni.
2022. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk teljesen mindegy, hogy ki hogy szül. Szerintem az inkább SZÁMÍT,KI HOGY ÉLI meg és ki hogy REGENERÁLÓDIK. Én ugyan rendes szülésre készültem, de farosan, első gyereket nem vállaltak a kórházban, így császár lett utólag amúgy kiderült, hogy ki sem fért volna. Szóval mehettem volna piripócsra ott se tudtam volna megszülni. Amiért én nem mentem, mert az az, hogy egy valami érdekelt, ez meg a gyerekem.Nekem mindegy volt hogy jön ki, csak jöjjön és legyen egészséges. A párom meg nem reklamált azért mert az első hónapban több mindent kellett tennie itthon, mert előtte meg munkarendünkből fakadóan én végeztem a több házimunkát, ahogy a felépülésem után is javarészt én végeztem, mert én voltam otthon többet.

Alapállapotban a legtöbb helyen ez így van szerintem. Sima szülésnél is lehet hogy tovább tart regenerálódni ha épp valakinek nincs szerencséje, mert ilyen is van.

Én nem bíztatok senkit arra, hogy milyen jó a császár.Vannak szövődményeim, lehet már a korom miatt is.

DE ha valaki valamilyen okból kifolyólag a császárt választja (ha tudja és megteheti) ha az orvosa erre rábólint azután, hogy elmondta milyen hatásai lehetnek, akkor legyen úgy és a férj az álljon az asszony mellett, mert nem neki kell sem a sima, sem a császáros szülést túlélnie, megélnie ,átélnie hanem a nőnek.

2022. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
75%

"Ha anyuka programcsászárt kér, az apának joga van beleszólni ebbe?"

Egyáltalán miért jut eszébe beleszólnia a felesége egészségügyi ellátásába? Én egy nőgyógyászati műtét előtt állok (vagyis vacillálok, hogy bevállaljam-e), de páromnak eszébe sem jut ebbe beleszólni. Támogat, bárhogy döntök. Fordított esetben én is ugyanezt tenném. Nem kényszeríteném semmire.

2022. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
14%
Mert értelmes férfi és felfogja hogy a császár egy nagy hasi műtét rengeteg komplikációval, amit nem kérésre csinálnak, hanem életmentő jelleggel, és le akarja beszélni a hülyeségről a feleségét? Ez pozitív...
2022. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
71%

Eleve a kérdés is úgy van feltéve, hogy "beleszólni"...


Egy házastársnak joga van mindenbe "beleszólni", ha már egyszer úgy döntöttek, hogy akkor jóban -rosszban.

Joga van ahhoz, hogy elmondja a véleményét, az aggodalmát, magát a műtétet meg az utána következő időszakot illetően, ez nálunk nem "beleszólás", dehát kinek milyen a házassága...

2022. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
72%

Igen, egy férfi ezt pont tökéletesen átlátja, sőt, át is érzi, min megy át a nő. :D


Nem, a császármetszés már régóta nem csak egy életmentő műtét. Rengeteg fejlett országban a nőnek a joga választani, nem csak abban az esetben, ha perkál 1-1,5 milliót érte.

2022. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
27%

Elég szomorú!!!!!!! Attól hogy valamit lehet, még nem biztos hogy jó

Cigit is árulnak mégse jó...

2022. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!