Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha anyuka programcsászárt...

Ha anyuka programcsászárt kér, az apának joga van beleszólni ebbe? Vagy jó férjként, ha szereti és tiszteli a feleségét, el kell fogadnia és mellette állnia?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
73%

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy egy nő hogyan szül. A gyerek apjának sem.

Ebben az esetben nem az a kérdés, hogy nekem személy szerint melyik szülési mód a szimpatikusabb, vagy hogy apucinak melyik. Egyedül és kizárólag a nő dönthet erről. A tájékoztatással egyetértek, az információgyűjtéssel és a nő kérdéseire való teljeskörű válaszadással is. Hiszen ezek alapján tud informált döntést hozni. De a döntést ő hozza meg, és ezt mindenkinek tiszteletben kell tartania.

2022. nov. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
62%
Már volt ez a kérdés, csak ott hozzá tetted azt is, ez amasodik gyerek, az első is császáros volt és kb semmit nem tudtal csinálni utána, a férjednek kellett mindent megcsinalnia munka után.
2022. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
2022. nov. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha a nő fizeti ki magánban a császár árt és nem várja hogy otthon mikor hazajöttek körülugrálja bárki is, akkor az ő dolga igen
2022. nov. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
79%
24. Ha nő vagy sajnállak szívből, ha férfi remélem sosem találsz egy nőt sem, akinek pokollá teheted az életét.
2022. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
21%

25!


Nem engem kérdeztél, de én pl nő vagyok, sürgősségi császárral szültem anno és egyedülálló anyaként, NULLA segítséggel vittem haza az újszülöttemet. Nem kellett körül ugrálni, megoldatlan egyedül. Mindenki megtudná oldani -nyilván pár extrém esettol eltekintve- csakhát minek, ha van akit lehet ugraltatni.

2022. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
70%
26. Tehát neked szar volt, szenvedjen más is. Sajnálom, hogy ezt kellett átélned, de nem normális. Sima szüléssel, de császárral főleg pihenni kell 6 hetet. Értem, hogy neked el kellett látni, de nem ez a normális és valószínű neked ez vissza fog köszönni idősebb korodban mindenféle eü probléma keretében. Szóval azért mert a te tehened megdöglött, nem kéne másnak is ezt kívánnod!
2022. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
20%

Nem, nem volt xar. Nem, nem kell senkinek se szenvednie. Elég idős vagyok már ahhoz amúgy, hogy bármiféle probléma vissza koszonjon, eddig nem tette. Nem, nem döglött meg a tehenem.

A kommentem célja az lett volna, hogy picit fogj vissza a minősíthetetlen stilusodon amit a 25.-ik kommentedben megengedél magadnak és gondolkozz el azon, hogy egy kapcsolatban ketten vannak. Ha anyuka úgy dönt, hogy ő a maga kényelmét szem előtt tartva nagy hasi műtétet akar, akkor gondolkodjon el azon, hogy ezt a masik felnek ugyan mennyire kell tolerálnia. Elarulom: semennyire. Ha ő dönthet úgy, hogy csakazertis császár, akkor apuka meg dönthet úgy, hogy oké drágám, majd megoldod egyedül, te akartad ezt.

2022. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
74%
28. Mi volt minősíthetetlen? Milyen érdekes, hogy fogod a pártját az ilyen töketlen csávóknak, mégis te maradtál egyedül. Tudjuk, jön a mártír duma, a Don-kanyarban esett el a szerelmed. Tudod mi a minősíthetetlen? Hogy jön egy vén, kiégett kóró és szidja a nőket, hogy nem kell pihenés, mert nem tudta megválasztani milyen férfinek szüljön és süt az irigység belőle. Ez a minősíthetetlen. Majd akkor is gondolj arra, milyen szuper voltál, ha a giga pack tenaladyre költöd a nyugdíjad. Persze apuka dönthet úgy, de mi nem szülünk kisfiúknak, veled ellentétben. 🙃
2022. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
25%

Úristen 29-es, ez már tényleg a legalja szöveg, ne is haragudj.

Egy "nő" hogy képes ilyet írni egy másik nőnek?

Honnan tudod, miért maradt magára?

Én szégyellem magam az ilyenek helyett is, mint te.

2022. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!