Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A málnalevél tea hatásos?

A málnalevél tea hatásos?

Figyelt kérdés
Első baba. Sok pró és kontra véleményt olvastam, nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme elkezdeni inni, vagy csak hiedelem. Tudnátok tippeket adni, hogy bevált-e egyáltalán bárkinek és mennyit ittatok belőle? 1 csésze van ráírva a teára, de olvastam, hogy valaki 1 litert javasol. Köszönöm :)

2022. nov. 25. 05:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam mindkét gyerekemnél a 37. héttől. A fiam (ő volt az első gyerek) 6 óra alatt született meg, a lányom 8 évvel később 1,5 óra alatt. Nem tudom, hogy a tea segített-e, de ártani nem árt. 1 bögrével ittam/nap mindkét gyereknél.
2022. nov. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál ittam, 12 óra alatt lett meg, de nagyon nehezen. Nem tágultam, kaptam mindent már, a doki azt is mondta, lelkiekben készüljek fel a császárra.

A fiamnál nem ittam. Ő kb.5 óra alatt lett meg, és jött, mint a bulldozer. :D

2022. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a teán fog múlni, de ártani nem fog
2022. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülésfelkészítőn mondták és tanácsadó is megerősítette, hogy tudományos alapja kevés ennek- ellenben és ezt tudom ajánlani egyél datolyát. Ez utóbbinak kutatások alapján van erdménye-hamarabb tágulsz vmennyivel és rövidebb idő alatt kerülsz a kitolásig. Persze nem olyan jelentősen.
2022. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált be. Semmit se tágultam magzatvíz elfolyása után. 11 órát vajúdtam,császár lett.
2022. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
37. héttől ittam, 14 óra vajúdás után megcsászároztak. Nem mondanám hogy bevált.
2022. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 36. héttől ittam napi 2x, és első gyereket 39. héten 6,5 óra alatt megszültem. Nem tudom, hogy ez volt-e az oka, de következő terhességemnél is inni fogom.
2022. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35. héttől ittam napi egy bögrével, 38. héttől kancsóval. Túlhordtam, indított szülésem lett. Szóval esetemben semmit nem ért.
2022. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos szülésnél nem vált be, a datolya sem, császár lett.

Viszont babára keszuleskor szerintem segített a petesejt minősége javításában, hamarabbi babasodasban.

2023. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!