Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan hogy valaki szülés...

Van olyan hogy valaki szülés előtt 1-2 nappal szó szerint bepánikol?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Én a 9 hónapot pánikoltam végig, annyira féltem a szüléstől. Aztán amikor elkezdtem vajúdni, nem féltem, csak azt vártam, hogy legyen vége. Amikor mondták, hogy mehetek szülni, nagyon megkönnyebbültem, és nem is féltem tőle, örültem, hogy nemsokára vége lesz a fájdalmaknak.
2022. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Én sírtam 1 2 napot mar bennt voltam a kórházba előtte 2 nappal..rossz volt egyedül se latogató semmi,meg termeszetes szülés helyett császár lett ...aztán így hétfőtől szerdáig izgultam meg sírtam hogy jézus milessz:)
2022. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen. És szerintem természetes. A család, főleg a párod és az édesanyád tud segíteni. Ilyenkor már ne olvass cikkeket, küldd el azokat akik a saját szulestortenetuket akarják elmesélni.
2022. dec. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9,5 évvel ezelőtt szültem az első gyermekem. Ott még nem pánikoltam. Most 34. héten vagyok a kicsivel. Tegnap olyan durva görcseim voltak (valószínűleg erős jósló, mert zuhany+magnézium elmulasztotta), hogy eszembe jutott az első szülés... Úgyhogy igen, elkezdtem pánikolni 😅 azzal nyugtatom magam, hogy előbb-utóbb vége lesz a fájdalomnak, és minden rendben lesz :)
2022. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!