Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is előfordult hogy...

Másnál is előfordult hogy szülés előtt pár nappal bepánikolt, ez normális?

Figyelt kérdés
Tervezett baba, és nagyon várjuk, de most néhány napja folyamatosan érzékeny vagyok, és kb hússzor kimosok takarítok mindent, nagyon rágörcsöltem hogy minden tökéletes legyen mire jön a baba. Na meg hogy jó anya leszek e és nehogy elrontsak valamit. Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?
2020. ápr. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az , hogy takaritas, mosol ezerrel, az a fészekrakó oszton. Teljesen normalis a szules kozeledtevel. Állatoknál is megfigyelheto, a szules elotti napokban ok is mindent a kuckojukba hordanak, nem talaljak a helyuket, igyekeznek mindent bebiztositani, erzik, hogy itt az ido.

Hogy bepánikoltál, azt is megertem, de sokkal jobb, ha igyekszel nem hergelni ezt a panikot magadban, hanem tudatosan arra koncentralni, hogy minden rendben lesz. Biztosan van sokfele relaxacios modszer, akar zenevel, probalj meg ellazulni.

Szemelyes tapasztalatom nincs, de sok erot, kitartást kivánok a szuleshez!

2020. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2020. ápr. 20. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok kedvem van semmihez, inkább "muszájból" takarítok, ha beindul a szülés, ne hagyjam itt koszosan a házat. Valahogy nem esik jól már takarítani. A gyerekszoba hetek óta kész van, azt lelkesen csináltam, de egyre fogy az energiám és a kedvem is. Szerintem ez az esős idő is lehangol. Pánik az rajtam is van, nem is kicsi. Próbálok pozitív dolgokra gondolni, nagymamám pl. 8egészséges gyermeket szült, élnek mindannyian, mamám is, nem hiszem, hogy olyan kényelmes élete volt mint a mostani nőknek, mégis túlélte mindegyik terhességet és szülést. Ez motivál.
2020. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitartást kérdező
2021. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!