Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a hüvelyetek...

Milyen volt a hüvelyetek szülés után? (Pár héttel)

Figyelt kérdés

Dec. 6-án szültem természetesen gátmetszéssel. Visgonylag nagy baba 3800 grammal született.

Ma megnéztem mi a helyzet odalent...és hát eléggé elszörnyedtem. Nagyon tágnak látom. Simán felmenne szerintem 3 ujjam is. Szülés elött meg mondjuk 1.

Nyilván nem várok csodát 4 hétre rá. Csak sokat olvasom is,hogy van aki ilyenkor szexel ,és már bevan gyógyulva neki. Nektek?milyen volt ilyenkor?Mikor szükült vissza az "eredeti" állapotra.



2023. jan. 6. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

2x szültem természetes úton, gátvédelemmel (bár először varrni kellett, szóval nem jött össze teljesen), 3500 grammos babákat, és mindkét alkalommal a 6 hetes kontroll után érzésre minden visszaállt az eredetire. Mondjuk én nem nézegettem soha, azt nem tudom, hogy látványra mi volt a helyzet :D De a férjem is és én is úgy éreztük mindkét alkalommal, hogy minden a régi. A szex is csak azért indult döcögősen, mert a szoptatás miatt nem nedvesedtem eléggé, hiába kívántam a dolgot.

Mondjuk hozzátenném, hogy az egész terhesség alatt és szülés másnapjától is intimtornáztam, szóval igyekeztem mindent megtenni, hogy mielőbb regenerálódjon a régió.

2023. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3940g volt a lányom, és rettenetes volt a hüvelyem még hetekig. Aztán rendbejött, de pár hónapig eltartott, és az eredeti állapotra nem szűkült vissza, de ezt a legkevésbé sem bánom, sőt. (Előtte tampont föltenni is kínkeserves volt.)

Ne aggódj emiatt, regenerálódni fogsz.

2023. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Megnézted, azaz ránéztél tükörből, vagy hogy? Mert azt írod "szerinted" felmenne 3 ujj is, tehát nem nyúltál oda.


Amúgy meg 4 hét után aki írja, hogy már szexel, az nem normális, és tilos is.

2023. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két év alatt jött helyre ez is rajtam. Nem ugyanolyan, mint előtte, de nagyjából igen.
2023. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 gyereket szültem, egy 3,7 és egy 4,5 kilósat.

Nem nézegettem, a 6 hetes kontroll rendben volt, a második menstruáció alkalmával ugyanúgy normál és mini tampont használtam

2023. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!