Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 3. babád a kiírt időponthoz...

A 3. babád a kiírt időponthoz képest mikor született? Könnyű volt a szülés az első kettőhöz képest?

Figyelt kérdés

Az első két babád mikor született a kiírt időponthoz képest? Hány év van a gyerekeid között?


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 4. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első fiam 4 nappal,a második 13 nappal a harmadik pedig 5 nappal a kiírt időpont előtt született.A nagy 16 éves a középső 2 éves a pici 3 hós!

Mindhárom szülésem könnyűnek mondható volt 3 órán belül megszülettek!

2010. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. baba 40 hét+ 4 nap lány

2. baba 40 hét+ 3 óra fiú

3. baba 40 hét+ 4 nap lány

30 hónap és 32 hónap telt el a szüléseim között (2,5 év)

A harmadik volt a legkönyebb szülésem, bár sok-sok jóslófájásom volt előtte már hetekkel, de mire jött az igazi, az egész csak 2,5 óráig tartott. (bár nekem a második is ennyi ideig tartott)

2010. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.baba:40+5 héten fiú,ma már 9éves,

2.baba:40+2 héten lány,4 éves és 5 hónapos jelenleg,

3.baba:40+2 nap fiú,9 és fél hónapos.

Az első kettő beindult magától,a harmadikat inditani kellett.Mind a három megvolt 3 óra alatt,sőt,az elsővel reggel 6-kor mentem be,pontban 8-kor megszületett,második este fél kilenckor értünk be,és 21.54-kor meglett.

A harmadikat reggel 6-kor inditották,és 8.53-kor megszületett.

Mindegyiket simán,fájdalomcsillapitó nélkül szültem,a harmadik volt a legrosszabb.Mondjuk ő született a legnagyobb méretekkel is,(4100 gramm és 58 cm)biztos ez is közrejátszott,hogy nehéz volt.

2010. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. 40+3 inditott lány (10 éves)

2. 40+6 természetes lány (7 éves)

3. 38+2 inditott fiú (3 hónapos)

Mind gyors volt 2 óra alatt, de a természetes volt a legkönnyebb. Az inditottal brutál fájások voltak. A legnehezebb az utolsó volt. Úgy vettem észre minél többször szültem annál erősebbek voltak a fájásaim.

(már ezek előtt is volt egy szülésem, tehát négy szülés).


És te kérdező? :-)

2010. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindhárom 39+1-re,spontán született.Első fájásoktól számítva 6-5-5 óra alatt lettek meg.Nagyfiú 8 éves lesz decemberben, csajszim 6 (1 nap eltéréssel), pici fiú holnap 8 hetes. 2. és 3.szülés intenzívebb fájdalom volt.

Kíváncsi vagyok Tieidre is!

2010. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!