Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés pro és kontra?...

Apás szülés pro és kontra? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 14:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Először, nem akartam, hogy bent legyen, ne nézze, ahogy torzul a fejem, úszom a vérben stb.


Aztán mivel hajnal 2-kor indultak a fájások és egész nap nézte, ahogy torzul a fejem, meg estére már néha üvöltöttem a fájásoktól, így azon kaptuk magunkat, hogy talpig beöltőzve ott áll a szülőszobában.


Az elején szégyelltem magam, hogy úgy lát, hall, de aztán már csak azt ereztem, hogy jó, hogy ott van, van akinek fogjam a kezét, van aki beszél hozzám.


Végig bent maradt, még a varrás alatt is, kitolásnál, meg még oda is kukkantott a félig kilogó gyerekre...

2023. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mindháromnál bent voltam! Ott a helyünk. Kár, hogy azóta elváltunk. A második feleségnek elég egy is...
2023. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Bent volt a férjem. Ahol én szültem (Montrealban) az apa aktívan részt vesz a szülésnél, amennyiben be akar jönni. Értsd a majd 3 órás kitolás alatt támasztotta a lábam és mindent megcsinált amit mondtak neki. Mindent látott is. De ez egyáltalán nem befolyásolta, ahogy nőként tekint rám. Sőt, azóta csak még jobban tiszteljük egymást. Felnőtt emberek külön tudják ezt választani a szexualitástól. Mondjuk a szememben nem igazán férfi, aki ezen nyavajogna, így valószínűleg azzal a típussal nem is vállaltam volna gyereket.
2023. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!