Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordulhat olyan, hogy...

Előfordulhat olyan, hogy szülés után még jobb a élete egy nőnek?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi idő volt, amíg fájt/visszarázódtatok a normál kerékvágásba?

Sajnos sok anyuka írta itt, hogy mióta megszületett a baba, semmi vágya nincs, meg akinek másfél év után is fáj.

Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?


2023. febr. 25. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett, de ritkább, mert gyerek mellett nem csak azon múlik, hogy mikor kívánjuk meg ;) + fáradtan nem biztos, hogy annyit gondol rá az ember. Az első hónapokban mondjuk a hüvelyszárazság eléggé zavart, akkor volt, hogy fájt is, emellett a szülés utáni első együttlét után megbillent a hüvelyflórám (csúnyán bebacisodtam), idő volt, míg rájöttem, hogyan lehet "visszabillenteni".
2023. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is az idő-fáradtság a gond, ha belekezdünk, azt élvezem. De nekem kellett kb 6 hónap regenerálódni. Arra figyelünk, hogy legrosszabb esetben legalább hétvégeken legyünk együtt, amikor könnyebb.
2023. febr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első pár alkalom során volt "kényesebb", nagyon hamar helyrejöttem, szerencsére. A libidóm is megmaradt a normális szinten, nálunk is inkább az idő és a fáradtság játszott közre a gyakoriság meghatározásában, de hosszú távon semmilyen negatív hatását nem éreztem a szülésnek (2x szültem eddig).
2023. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!