Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésem volt, de a...

Császármetszésem volt, de a szülőszobán 6 perces fájásaim voltak. Az már a fájásoknál erősnek számít vagy attól még utána sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi mennyire fáj attól még jobban, mint amit akkor éreztem mert az még tűrhető volt.
2023. ápr. 18. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 1-2 perces fájásokkal kerültem a műtőbe. Majdnem leestem a műtőasztalról, mikor fel kellett ülni az érzéstelenítéshez.
2023. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2 napig 10perces fájásaim voltak. Nem sürüsödtek...
2023. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
5perces fájásokkal még befejeztem az ebéd főzését. Csam utána indultunk a kórházba. Az nekem még mensi görcsnek sem volt mondható. A 3percesek értek fel a mensivel. Aztán utána jött a meghaló fájás
2023. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatviz elfolyása után rögtön 3-5perces fajasokkal indult a szülés. Azok még tűrhető, menzis fájdalmak voltak (nekem mondjuk erősen szokott fájni, szóval lehet hozzaszoktam). Jopar óráig így ment ez, persze közben erősödtek, de reggel 3-8kozott azért teljesen ki írható volt labdan ülve, csorgatva magamra a zuhany alatt vizet fajasok alatt. A nagyon durva része az utolsó 2 óra volt, 11kor született meg a kisfiam.
2023. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Császárom volt.

Amikor 6 perces fájásaim voltak örültem hogy beindult a szülés. Hát nagyon nem. És a 60-as is brutál "gyenge" fájás még. Végül 2 percenkénti fájásaim voltak 160-180 egy napig mire kiderült hogy a gyerek feje nem áll lyukra (gerinccsonta fúródott) és azonnali császár mert veszélyben a kicsi.

2023. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
160-180 as erősségű*
2023. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

Nalam vegigment a vajudas aztan lett a vege csaszar.

Nem tudom engem inkabb idegesitett h miert nem jon ki??!??! A fajdalom valahogy nem volt olyan eros. Inkabb az ideg evett h bakker mi lesz mar 1 oraja probalkozunk es semmi.

Aztan epi 3perc elokeszites es fellelegezes h na vegre szulok! Nem ugy janem mashogy de vegre elokerul a lurko 🙂


A masodik szulesnel termeszetes volt, de akkor azon ozgultam h ne legyen baja a hegnek. Nem is figyeltem h mennyire faj vagy sem

2023. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem 7 percesek voltak, amikor bementünk a kórházba (elfolyt magzatvíz miatt nem várhattunk tovább), akkor még tudtam mellette pihenni. Utána is, mert a szülészet ajtaján belépve elmúltak és órákig nem is kezdődtek újra. 3 percesnél mondtam a szülésznőnek, hogy ez már nagyon fáj, ő meg közölte, hogy nem eléggé (majdnem mondtam neki valamit...), aztán pár óráig 3 percesek is maradtak, de egyre jobban fájt, végül a méhszájam is méltóztatott kitágulni és jöttek a tolófájások, de azokra már nem emlékszem. Szóval nem csak az idő számít.
2023. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
3-4 percesekkel mentünk be, az már megkövetelte a figyelmem, de elviselhető volt. Ellenben, mikor belenyúltak, és belassult a folyamat, azok brutálisak voltak.
2023. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!