Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor pakoltátok be a kórházi...

Mikor pakoltátok be a kórházi táskátokat és mit tettetek bele, ill. mi az ami felesleges?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 11:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34. héten pakoltam be. Császárral szültem, aznap semmi nem volt nálam, mert sürgősségi császárra toltak NST után 2 órán belül a műtőbe. A férjem hozta a táskákat, de kb. egy zacskó elég lett volna. Amik kellettek: felnőtt pelenka, ez volt a legkényelmesebb, szoptatós hálóing, törölköző, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, fésű, hajgumi, dezodor, telefontöltő, mellszívó (nekem nagyon sokat segített, amikor a babám aludt, folyton fejtem. Második napra úgy beindult a tejem, hogy amikor az egyikből szopizott, a másikból folyt a tej), papucs és hazamenős ruha. Kb. ennyi. Semmi mást nem használtam.
2023. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

33. héten pakoltam be.


Ezeket pakoltam

- szoptatós hálóing 4 db

- szoptatós melltartó

- melltartóba betét

- zokni, bugyi, köntös, 1 nadrág (ha hideg lenne)

- normál betét és nagy betét

- 2 papucs

- tusfürdő, fogkefe, fogkrém

- 1 kicsi és 1 nagy törölköző (kellett volna 2 nagy, mert a szülőszobán koszos lett)

- wc-papír

- ásványvíz

- rágcsa (nincs ebéd, ha ebéd után szülsz)

- telefontöltő

- evőeszköz, pohár

- dezodor

- fésű

- kiskönyv

- SMA papír (ha kéritek a vizsgáltot)

- apa szett

- hajcsat

- szalvéta


Babának:

- pelenka (1-es méret)

- popsitörlő

- popsikrém


Apassági nyilatkozat kell, ha nem vagytok házasok. Remélem semmit nem hagytam ki.

2023. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!