Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten pakoltátok...

Hányadik héten pakoltátok össze a kórházi csomagokat otthon? És mikor készültetek el a baba dolgaival, ágy, ruhácskák?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A kórházi csomagot a 33. hét körül pakoltam össze. de jól tettem mert 37+9 hetesen hajnal fél háromkor elfolyt a magzatvíz. A babaágyat is olyan 30 hét körül állítottuk össze és a ruhácskákat is akörül mostam-vasaltam. :)

21/N - Egy hónapos kislány anyukája.

2015. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérősen, a 38. héttől 90 százalékos készültségben volt a kórházi csomag. A terminuson végül befektettek, 40+3ra indítottak, még akkor is kértem a páromtól ezt-azt, hogy hozzon be, mert kimaradt a csomagból. A kiságy kb a 25. héttől volt, ruhák fokozatosan.
2015. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a ruhák már meg vannak, kiságy összerakva, ma jött a matrac, holnap jön az ágynemű, lepedőt még venni akarok tartalékba 1-2 db-ot. Szekrény még nincs, de 1-2 hét múlva az is megjön. Még vennem kell kis kádat, pelust ilyen apróságokat. A kórházi csomagomat már 36 hetesen összekészítettem az elsőnél, kár volt mert túl hordtam, de szerintem most is készen lesz addigra, az a biztos. 25. hétben járok
2015. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elsőt júliusra vártam, áprilisban már minden kész volt. 41.héten született

második baba szintén júliusi lett volna. dolgoztam végig így csak a kórházi csomagom volt kész, és a kisruhák kimosva vasalva a szekrénybe. ő a 35.héten született, amíg a picen volt addig megcsináltunk mindent.

2015. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kórházi csomagot a 34. héten készítettem össze.A ruhákat már kb. 2 héttel korábban elkezdtem kimosni és vasalni,amíg még jó idő volt.Már csak a szekrény hiányzik amibe pakolok.Addig tiszta zsákba behajtogattam.

A kiságyat pedig nem akartam összerakni addig,mert ha netán túlhordom,akkor ne porosodjon itt 4 hétig.Amíg kórházban leszünk addig a férjem majd összeszereli. :)

36hkm

2015. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

37. héten.

Baromi szerencsénk volt, szombat-vasárnap anyuéknál voltunk, elhoztuk tőlük a bútorokat, meg a többi babás cuccot. (90 km-re laknak tőlünk) Hétfőn meghalt az autónk.

2015. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a szülés napján két fájás között pakoltattam össze a csomagot a férjemmel. :D Volt még három napom a kiírt dátumig, de egy jósló fájásom sem volt, semmi, az NST sem mutatott fájást, szóval nem aggódtam. Úgy voltam vele, hogy úgyis túl fogom hordani, majd hétvégén összepakolom (hétfőre voltam kiírva). Nem így történt. Még mindig jót nevetek, ha eszembe jut, hogy álltam az asztalba kapaszkodva, és adtam az utasításokat. A kisfiam holmijai megvoltak mind, csak az én cuccaimat nem sikerült időben összerakni. Most a következővel már rutinosabb leszek. :)
2015. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!