Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Eddig nem volt semmi ez már...

Eddig nem volt semmi ez már lehet a jele?

Figyelt kérdés

Bal oldalt lent a derekam enyhén elkezdett fájni. Bár nem mondanám fájásnak sem csak olyan kellemetlen ilyen sugárzó érzés.


Ez már lehet előjel? Eddig semmi nem fájt sehol. Első baba.


Már betöltöttem a 40et.


2023. máj. 11. 07:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp számoltatsd újra, mert nem is töltenéd még be a 41. hetet.
2023. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És igen, akkor kézzel tágítás történt. Én enm engednék meg a helyedben még egy ilyet (és nem is engedtem, csak hogy tudd, hogy nem a levegőbe beszélek, magyarázkodás nélkül megmondtam, hogy nem és kész). CTG-re amúgy elmehetsz máshova is, sőt, lehet kölcsönözni is készüléket. Nem valami pontos amúgy, azt hozzá kell tenni, vannak erről statisztikák is, hogy ugyanaz az orvos egy CTG-eredményt mésik napon máshogy értelmezett (és ez nem izolált eset, hanem a vizsgált esetek nagy százalékánál megtörtént). Nekem a szülésznőm azt mondta, hogy a baba mozgását érdemes figyelni, az sokkal jobb indikátora nannak, hogy mindne oké-e.
2023. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az infókat. A baba mozog rendesen. Aktív ezt figyelem folyamatosan.
2023. máj. 11. 10:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, egy héttel később fogant a baba és a körzetes kórházban hajlamosak 40+0-n biztos, ami biztos ránézni és méhszájra és elcsippenteni a magzatburkot... Az indított szülésnek megvannak a kockázatai, ha szeretnéd és van rá lehetőséged, próbálj meg minél inkább kihúzni az időt. :) Engem is tágítottak kézzel első szülésnél, el is szakadt a méhszáj. Többet senki nem is nyúl hozzám, csak a legritkább, legszükségesebb esetben.
2023. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!