Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen pártiak vagytok inkább?...

Milyen pártiak vagytok inkább? Bent legyen az apa a szülésnél, hátha jó élmény lesz neki, vagy inkább ne legyen bent, maradjon kint a folyosón, mert utána megundorodik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden apuka más, van aki nagyon jó élményként élte meg a szülésnézést, de sajnos van olyan is, aki szülés után elkezdett undorodni a feleségétől, már nem kívánja őt.

Hogy döntötök, aki még szülés előtt áll?

Vagy akinek esetleg bent volt a férje, hogyan élte meg?


2023. máj. 15. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha apuka bent szeretne lenni, akkor ne vedd el tőle az élményt. Ha nem szeretne, akkor pedig ne erőltesd. Ennyi az egész.

Az én férjem bent volt.

Nekem nagy segítség volt. Biztatott, vizesborogatást tett a fejemre, illetve kitolásnál ő fogta az egyik lábamat, a szülésznő pedig a másikat, mert én már a világomat nem tudtam. Szóval komoly szerepe volt a kisfia világra segítésében.

Mai napig jó szívvel emlékszik vissza a szülésre és egyáltalán nem undorodott meg.

2023. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

A férjem nem óvodás kisfiú, hanem felnőtt férfi, aki engem támogatni jött be. Mindent látott. Nem undorodott meg, es nem tudja megérteni azokat, akik megundorodnak.

A masodim szülesemnél nem volt bent, mert a nagyobbal ő volt addig otthon. Nekem ez így könnyebb volt, tudtam csak magamra figyelni.

Ha harmadikat is szülnék, ismét egyedül mennék.

2023. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem bent volt mindkettönél, élete legjobb élményének mondja.


De amúgy nem értem, nem kell nézni semmit premier plánban (nálunk sem tette), ha ott áll anyuka fejénél, akkor mitől undorodna meg?


Ne a lába közét nézze, ha nem akarja, senki nem fogja kényszeríteni.

2023. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Legyen bent, mert kell a segítség és tud jó élmény lenni a férfinak is a szülés, de maradjon ott a fejemnél végig.

Nekünk ez így nagyon jól működött, a férjem a mai napig borzasztó büszke a szülésemre, mert úgy érzi, hogy ő is milyen keményen dolgozott, hogy kibújjon a baba, és a végéig kitartott, pedig a 24 óra végére már nagyon fáradt volt. :D Minden fájásnál számolt 30-ig, ez segített nekem, hogy tudjam, hogy mikor lesz a legrosszabb, és valóban nagyon ügyesen csinálta. :)

2023. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is bent akar lenni, legyen bent. Ha nem akar, nincs értelme erőltetni.

Nekem bent volt mindkettőnél, de nem a lábam között állt, nem azt nézte. Az elsőnél mellettem állt, fogta a kezem, a másodikat négykézláb szültem, ott velem szemben állt, tartott engem.

Mindkettő élete egyik legszebb élménye volt elmondása szerint, semmi pénzért nem hagyta volna ki. A köldökzsinórt is ő vágta el mindkettőnél.

Nem undorodott meg tőlem, sőt! :)

2023. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. ❤️

Egyébként én sem értem, hogy miért undorodik meg valaki..

Tényleg egyáltalán nem muszáj azt nézni, ahogy a baba kibújik, bőven elég csak a kezét fogni, borogatni, simogatni a fejét, stb.

Valahol olvastam ilyet, hogy a férj szülés után már nem tekintett nőként a feleségére, mert hogy állítólag lassan regenerálódó sérülés lett a hüvelyében, és tág maradt, és ezért nem élvezte a szexet.

Szerintem ez nem gyakori.

2023. máj. 15. 20:37
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok de nem apuka de biztos bent lennék,azért hogy a feleségemel legyek meg hogy lássam hogy születik a gyermekem biztos fantasztikus lehet 🙂amúgy nem értem mért undorodna meg a férfi??ez természetes dolog,nem csak abból áll hogy megcsináljuk a gyereket mert azt a hülye is tudja,
2023. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
En nem akartam kockaztatni, sajnos tenyleg sok ferfi megundorodik. Mi koztes utat valasztottunk, a vajudas nagy reszenel velem volt, aztan mikor mar ugy ereztem, nem tud segiteni, kikuldtem. Rogton utana viszont mar johetett is be.
2023. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A Párom bent akart lenni mindháromszor, és nagyon örülök,mert nagyon jó volt,hogy ott volt.Ráadásul nagyon lelkesen emlékszik vissza a szülésekre. Varrásnál kiment, illetve az elején a méhszájvizsgálatoknál, de amúgy bent volt a fejem mellett és fogta a kezem.
2023. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudtuk eldönteni, én azt mondtam rá bízom, ő azt, hogy döntsek én. Végül olyan gyorsan pörögtek az események, hogy mire beértünk a kórházba már rohantuk egyenesen a szülőszobába, a szülésznő sietősen ráförmedt, hogy "apuka bejön?". Ő meg bejött. Voltak ilyen gondolataim, hogy majd csak a fejemnél állhat, semmit ne lásson, stb. Hát ez nem jött be, kicsi szoba volt, a fejemnél a fal volt, úgyhogy telibe mindent látott. Azt mondta a legdurvább neki az egészben a gátmetszés hangja volt, ha arról beszélünk ma is összeborzad. De ennyi. Meg kérdezték hogy elvágja-e a köldökzsinórt, de mondta hogy nem. Nem volt neki szimpatikus az állaga.

A szex ugyanolyan jó, nem undorodott meg tőlem, pedig én is nagyon féltem. De már mikor én még undorodtam magamtól a friss gátseb miatt, ő már akkkor alig bírta kivárni a hat hetet.

2023. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!