Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Oxival indított szüléssel...

Oxival indított szüléssel kapcsolatban tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 napja kórházban fekszem, méhszájérlelést történt ebben a 2 napban. Tegnap 2x2 ma 2x1 A betűs gyógyszert kaptam (sajnos nem jut eszembe a neve 😅) nst fájásokat nem mutat, viszont tegnap este óta elkezdett távozni a nyákdugó. A doki azt mondta délelőtt, hogy már az akkori állapotra be lehetne kötni az oxit, de adnak még egy adag méhszájérlelőt, hogy nekem jobb legyen. Reggel fél 7-re visznek fel a szülőszobára, és bekötik az oxit. Mire számítsak ? Mindenki azzal riogat, hogy az indított szülés 10x hosszabb folyamat..

2023. máj. 24. 15:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én nem éltem meg jól. Délután 3-kor kötötték be, hajnali 2-kor született meg a kislányom. Ha a rengeteg kézzel tágítás (mert ne akarjam, hogy császár legyen) nem lett volna, talán jobban éltem volna meg.

Piszkosul fájt, a semmiből jöttek a 2 perces fájások, de nincs összehasonlítási alapom, hogy milyen lett volna nélküle.

2023. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi lett a vége? Gondolom meg van a baba már :)
2023. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!