Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha programozott császár elött...

Ha programozott császár elött beindul a szülés és nem az orvosom rendel, mi a protokol?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányul, hogy a saját orvosommal egyeztetve programozott császár lesz (szívbetegség miatt), de mivan ha elöbb beindul a szülés és bemegyek a korházba? Ha nem az orvosom rendel, az éppen ügyeletes orvos nem ismer, nem tudja az elözményeket, ilyenkor mi a teendő? Mindig magamnál kell hordozni az összes papirom a műtétekről és azt majd elkezdi olvasgatni? Valaki esetleg tudja ilyenkor mi az eljárás?

2023. szept. 12. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
A saját orvosoddal nem tudod ezt megbeszélni?
2023. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Mindig, minden kórház látogatáshoz vinni kell a papírokat. Ez az alap csomag része, mintha a papucsot kérdeznéd, kell-e.

Igen, az ügyeletes orvos megnéz, elolvassa a papírjaidat és dönt.

2023. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
De a csaszarra az orvosod adja az időpontot, nem? Nyilván úgy adja, hogy bent lesz akkor.
2023. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam rendesen vegig a kérdést, vedd a 3as választ semmisnek
2023. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1: de biztosan, de ma voltam nala, es a sok informacio kozott ezt elfelejtettem megkerdezni es gondoltam hatha valaki tudja

2: Persze nyilván, csak mivel nem 1 év történesei vannak a papírjaimon hanem 15, valoszinuleg nem 5 perc alatt fogja elolvasni, es nemtudom ilyenkor erre mennyi ido van.

3: nyilvánvaloan akkor ottvan, de a kérdés teljesen másra irányult, kerlek olvasd el mégegyszer

2023. szept. 12. 21:35
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem programcsászár előtt egy halom papírom volt arról, hogy sectio lesz, a kiskönyvre is rá volt írva. Ezeket kell magaddal vinned, nem a 15 év történéseit.
2023. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyvedben nyilván benne van ez is nem?
2023. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszod


Konkrétan arrol volt papirod, hogy császár lesz?

A kiskönyvbe is szerepelni fog ez?

2023. szept. 12. 22:08
 9/21 A kérdező kommentje:
7: nyilvan ha benne lenne nem kerdeznem, nincsen
2023. szept. 12. 22:09
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
De miért kellene 15 év kórtörténetet tudni egy csaszarmetszeshez? Nekem hasonló volt a helyzet, beindult a szülés, de a dokim be tudott jönni. Ha nem jött volna megcsinálta volna más, csak a fontos dolgokat írják rá a császáros papírra, de azt az ügyeletes is el fogja olvasni.
2023. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!