Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit reagálna a férjed ha azt...

Mit reagálna a férjed ha azt mondanád neki,hogy szülés után szeretnél vip szobát?

Figyelt kérdés

Tehát ahol csak egyedül vagy.


Nagyon rosszul esett az en ferjem valasza,ugyanis azt valaszolta hogy "szállj mar le a foldre"


Nem magán klinikát kértem,csak egy külön szobát mert azt erzem nekem igy jobb lenn,a korház ahol szülnék 8ezer/éj áron adja


2023. okt. 5. 17:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Férjem támogatna.

Ellenben én nem mentem volna ilyenbe. 2x szültem, mind a 2x 4ágyasba kerültem. Lehető legjobb volt.

2023. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Miert volt jobb?

Koszonom ha segitesz a valaszoddal 😊

2023. okt. 5. 17:07
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Ez elszomorító. Örülnie kellene, hogy van ilyen lehetőség, nem is drága. Nem lehetetlen dolgot kértél. Más dolgokhoz is így áll hozzá?
2023. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Elsővel bevettem azt a maszlagot, hogy kezdő anyukaként jobb, ha nem egyágyast kérek.

Miután mellém is elsőgyerekes került, ráadásul megkaptam az egész pereputtyot is vele együtt, akik a kórház szabályzatára fittyet hányva állandóan bent voltak: így se nyugodtan szoptatni, se létezni nem tudtam...

Egyértelmű volt, hogy ha másodjára lesz szabad "vip", akkor oda megyünk.

Férjem abszolút egyetértett. Nem volt ilyen, hogy "mit szólna ha".

Egyébként ha ilyet mondott volna nekem, elküldtem volna a tudod hova....

Egyrészt én szülök, másrészt nem egy ökör ára a kórházi lepukkant egyágyas, különben se eltartott vagyok. Nálunk 4 éve 5000 per éj volt, de a 8 se sok.

Ha ennyi luxus, akkor miből telik majd a gyerekre?

2023. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Egyrészt nem egy idiótához mentem hozzá, másrészt meg van annyi keresetem, hogy ennyit vígan kifizessek zsebből.
2023. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
37%

Mit lehet tudni a kórházról, ahol szülni fogsz?

Csak mert nem minden esetben jobb a VIP szoba.

Ahol én szültem, csak 2 ágyas szobák vannak, saját fürdőszobával és wc-vel, látogatók nem jöhetnek be még a folyosóra sem.

Ha elmész wc-re minden alkalommal el kell vinni a gyereket a nővérszobára, mert egyedül nem hagyhatod stb, illetve arra is figyelnek, hogy eltérő kultúrájúak egymás mellé kerüljenek, gondolom érthetően fogalmaztam...

Nyilván ha ezek nem jellemzőek az adott helyre, akkor meggondolandó egy saját szoba.

2023. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
19%

* Azt, hogy el kell vinni a gyereket, azt arra írtam, ha egyedül vagy a szobában, ami megterhelő lehet mindig tologatni.

Ha van szobatárs, nem muszáj.

2023. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

"Ha elmész wc-re minden alkalommal el kell vinni a gyereket a nővérszobára"

Nàlunk az egyágyashoz is volt külön fürdőszoba, így nyilván nem kellett sehova vinni a gyereket, míg wc-n voltam vagy tusoltam, mert akkor se "hagytam" magára. Ha akartam be is tolhattam volna magam mellé, volt hely.

2023. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Vagy a férjed hülye, vagy lehet, hogy ilyen anyagi körülmények közé nem kellett volna gyereket vállalni.
2023. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Derjaderja ***** válasza:
73%
Nem értem, mi köze hozzá, nem ő szül. Neki is kényelmesebb amúgy így a látogatás.
2023. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!