Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Puszta kíváncsiságból, kinek...

Puszta kíváncsiságból, kinek hány óra körül indult a szülése?

Figyelt kérdés
Arra is kiváncsi vagyok, hogy ebből melyik indult fájással, vagy magzatvíz folyással
2023. okt. 9. 08:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

23:45

Elfolyt a magzatvíz. De mint a filmeken. Pukkanás és elázott a szoba.

2023. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Hajnali fél 3kor elfolyt a magzatvíz.
2023. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő éjfél körül. Az egyik fájásokkal, a másik vízfolyással.
2023. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Tubarózsa ***** válasza:
82%
Első 6.30fele fájásokkal; vele nem folyt el a víz, burkot repesztettek. Második 9fele szintén fájásokkal; nála a kórházban folyt el a víz, rá 5percre született.
2023. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Az első babámat indították, a második magától indult este 10 körül fájásokkal.
2023. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

Késő délután figyeltem fel fájásokra. Mikor számolni kezdtem, 15-20 percesek voltak, aztán ritkult, így már-már azt hittem, vaklárma.

Aztán este hirtelen lettek 5 percesek. Magzatvíz alig volt, fogalmam sincs, hova lett, pedig aznap reggel nézték vizsgálaton, minden ok volt.

Végül 3 perces fájásokkal értünk be éjfél után. 3 órán belül meglett a baba.

2023. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Első hajnali fél2-2 körül indult fájásokkal (10:33-kor született), kórházban repesztettek burkot, akkor folyt el a víz.

A második reggel 8 körül, szintén fájásokkal, miközben vittem be a nagyot oviba :D Nála is burkot repesztettek a kórházban, akkor folyt el a víz, majd 13:54-kor megszületett.

2023. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettő délután 5 körül 10-15 perces fájásokkal. Az egyikből másnap este 6-ra, a másikból aznap este 10-re lett baba. A magzatburkot a kitolás előtt csípték el mindkétszer.
2023. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Elsővel reggel éreztem a magzatvíz szivárgást először. Mivel amúgy is mennem kellett nst-re, cuccokkal együtt mentem.

Az ambulanciáról fel is küldtek a szülészetre, ahol kinevettek, mert a magzatvíz nem szivárog. Vagy elfolyik vagy nem. Tuti bepisiltem 🤦‍♀️

Egész napra a vajudóba tettek, rám se néztek, hiába jeleztem, hogy folyik még mindig. Inkontinencia. Ennyi volt a válsz.

Végül az esti doki vett komolyan, azonnal indította a szülést, mert nem volt már magzatvíz. Este 7kor kötötték be az oxit, hajnali 2re lett meg a fiam (2019)


Másodiknál éjjel fél3 fele kezdődtek a fájások. 6kor mentünk be a kórházba, 8kor repesztettek burkot, 9re meglett a lányom (2022)

2023. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Délután 16-17 óra körül fájásokkal, nem folyt el a magzatvíz , burkot repesztettek . Éjfél után valamivel született meg.
2023. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!