Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés utáni varrásnál mi...

Gátmetszés utáni varrásnál mi az a dolog amit a végbélbe helyeznek?

Figyelt kérdés

Második gyerekemnél a varrás előtt a doki valamit bedugott a végbelembe egy pillanatra kb. Fogalmam sincs, hogy mi volt az. Az elsőnél ilyesmire nem emlékszem.

Nem repedtem, volt egy kis gátmetszés mielőtt kibújt a baba.



2023. okt. 17. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Valószínűleg csak az ujjával megtapintotta, hogy sérült-e a végbél vagy sem.
2023. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éreztem, hogy valami eszközszerűség volt, nem az ujja.
2023. okt. 17. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor fogalmam sincs. 7 éve dolgozom szülészeten, de mást bizony még nem láttam…
2023. okt. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ujját. Mindkét gyereknél csinálták, igaz előtte szóltak, hogy ne lepődjek meg....meglepődtem ígyis 🤣

Azért csinálják, hogy ellenőrizzék nincs-e szakadás belülről.

2023. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ujja volt, nyilván gumikesztyűben és azon vazelinnel, hogy jobban csússzon, ezért érezted "eszköznek".
2023. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Reménykedjünk benne, hogy az ujját dugta be :D te jó ég.
2023. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem szólt. Egyébként tényleg eszköznek tűnt, vagy csak nekem tűnt úgy, nyilván szülés után másképp érzi az ember.

Amúgy jól elpoénkodott közben, mondta h úgy varr, hogy jobb legyen mint új korában…

2023. okt. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!