Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek semmi segítsége,apás...

Akinek semmi segítsége,apás szülés esetén másik gyereket kire hagytad?

Figyelt kérdés
Igyekeztem a lényeget beletömöríteni a címbe. Nekünk tényleg semmi segítségünk,se rokon,se barát se senki, épkézláb közelben meg pláne nem. Nem hiszem,hogy egyedül lennék ezzel, még ha nem is vagyunk olyan sokan. Az első szülés apás szülés volt,a másodikat,is így szeretnénk. Viszont fogalmam sincs mi lenne addig a kislányommal,aki most két éves múlt. Az első szülésem is hamar beindult,és pár óra alatt meg is szültem, a kiírt dátum előtt tíz nappal. A másodikat se valószínű,hogy tudni fogom pontosan. Aki hasonló helyzetben volt,hogyan oldotta meg? Vagy törődjünk bele hogy a második szülés nem apás lesz?

nov. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy szomszed, akiben megbizol? Ha nincs, akkor csak a bebiszitter marad, mint lehetoseg.
nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd akivel szoros a kapcsolatod esetleg rá hagyhatod a kislányod?
nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos olyan szomszéd (túl sok szomszéd sincs,sajnos vagy szerencsére)

Babysitter jó ötlet,de ha tha megint olyan hirtelen és spontán indul be,nem tudom,hogy lehetne megszervezni?

nov. 13. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, vannak bebiszitterek, akik vallalnak “rendelkezesre allast”. Csak ezt meg is kell fizetni. Meg nyilvan addig megismerkedtetni a gyerekkel..
nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez picit nehéz dió :( A bébiszitter jöhet szóba, de ha az éjszaka közepén indul be a szülés hetekkel a kiirt dátum elött vagy napokkal stb és nem ér rá a bébiszitter akkor nincs mit tenni :( Én a helyedben keresnék egy bébiszittert tényleg ott a közelben, lebeszélném vele hogy lehetséges e hogy amint hívod tud e jönni akármikor vagy sem? Van aki szivesen jön akármikor, van aki nem. Én ha megbìznának ezzel próbálnék jönni egyből de nem mindenki ilyen.Hány hetes vagy? Sajnos ha nem megy bele ebbe egy bébiszitter h akármikor riaszthatod akkor nincs más megoldás ..Apának maradnia kell a kislányotokkal.
nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most próbálkozunk még:) tehát bőven időben vagyok. Viszont érzem,hogy foglalkozni kell ezzel is. Nehezítő tényező,hogy vidéken élek,méghozzá tanyán,Bacs-Kiskun megyében. Itt,hogy hol találok ilyen babysittert,hát az kemény dió. De talán nem lehetetlen a dolog.
nov. 13. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is bébiszittert keresnék, és megfizetném a rendelkezésre álló idejét, hogy bármikor szólhatok.
nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ha nincs egy rokon, olyan barát akiben 100% megbíztok, akkor vagy elkezdtek most olyan babysittert keresni aki addigra kialakít veletek egy olyan bizalmas kapcsolatot, hogy rá tudd bízni.

Vagy lemondtok az apás szűlésről, és férjed marad a gyerekkel

nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi külföldön élünk, nulla segítség.

A nagyobbik által sikerült szereznünk 2 családot, akikkel jóba lettünk és felváltva vigyáztak a fiúnkra, amíg apa bent volt velem.

Egy éjszakát töltött valakinél.

De mi ezt már szülés előtt bőven megbeszéltük velük, és a mai napig nagyon hálásak vagyunk nekik.

nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan bébiszitter lenne jó, aki vállalja,hogy akár éjszaka vagy tulajdonképpen bármikor rendelkezésre álljon. Jobb minél előbb megismerkedni vele, főleg hogy a kislányodnak sem legyen idegen, sok időt vele tölteni.
nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!