Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tervezett császár “helyett”,...

Tervezett császár “helyett”, ha beindul magától a szülés, hagynak vajúdni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 hetes ikres kismama vagyok, a babák fekvése miatt, illetve egy autoimmun betegség miatt az orvosom a programozott császármetszést tartja indokoltnak. Sajnos pár napja elkezdtem nyílni, így bent fekszem a terhespatológián. A cél az lenne, hogy a 34-35. hétig elhúzzuk a dolgot. A kérdésem az lenne, hogy ha megbeszélünk egy időpontot a császárra, de ne adj isten, hamarabb beindul a szülés magától, akkor instant visznek a műtőbe az osztályról vagy hagynak “szenvedni”? Mitől függ ez, mármint az, hogy mikor kerülök a műtőbe? Attól, hogy mikor ér rá az orvos/az ügyeletes orvos?
dec. 15. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fekvés miatt indokolt a császár akkor visznek császározni, ugyanis nekem pl. haránt feküdt a babám és ha beindult volna a szülés,előre eshet a köldökzsinór és az nem túl jó.
dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mem hagynak vajúdni, ha beindul, a lehető leghamarabb visznek a műtőbe.
dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!