Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerdán császároznak, tervezet...

Szerdán császároznak, tervezett császár. Nagyon félek. Eddig nem érdekelt de most már előre rosszul vagyok..nektek is ez volt előtte?

Figyelt kérdés
Undorodom a gondolattól ahogy felvágnak, még ha erzestelenitést is kapok, ott helyben biztos felmegy majd a pulzusom az idegtől... es félek is hogy a gyereknek baja lesz hogy 10 nappal hamarabb kiszedik. :( szorongok...
2022. ápr. 17. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
És kötelező császárral szülni? Mert ha te választottad ezt az opciót,akkor fújd le,hogy megpróbálnád mégis hüvelyi uton
2022. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem én valasztottam. Faros a gyerek, és rövid a köldökzsinór. Nem fordul már be.
2022. ápr. 17. 21:29
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is császár volt, nagyon örültem neki. Babának miért lenne baja? Neki egyszerűbb ha császár. Nem lesz oxigénhiányos, stb. Nekem a 36. héten volt a császár. Semmi baja nem lett. Az a 10 nap semmit nem számít, nem is koraszülött már akkor.
2022. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A 10 nap semmi nyugi. Igen az, hogy felvágnak sz@r. Ezen nincs mit szépíteni. De utána már csak az a gyönyörű kisbaba fog érdekelni. Persze lesznek nehézségek, fájni is fog de ott lesz a kezedben, akire 9 hónapot vártál. Hidd el az is fél, aki hüvelyi úton akar szülni. Fel a fejjel, mindjárt Anya leszel! :)
2022. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%

Miért nem várják meg a kiért időt?

Nekem mindkettő császár volt, az első nem tervezett, a második félig meddig. Ha megindult volna születtem volna ,de végül kiírtak a 41 betöltött héten császárra. Rettegtem, mivel tudtam mi vár rám, persze felesleges volt, mert minden rendben ment. Szerintem mindenki fék tőle, ki jobban ,ki kevésbé. Ne a rossz részére koncentrálj, hanem hogy utána a karodban tarthatod a babád és végre találkoztok. Neki könnyebb így megszületnie, ő biztosan rendben lesz így, nem szorul be, nem szenved, nem lesz oxigénhiányos.

2022. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi, annyira nem lehet vészes a dolog, ha mások meg kényelemből kérik.
2022. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ahogy prezentálta az orvos erzéstelenitőt kapok, de én legszivesebben annak örülnék ha altatnának... eddig nem volt bennem félelem, de így 3 nappal előtte eléggé be**tam. Maga a gondolat ahogy felvágnak, nem kell hozzá érezni, maga a gondolat engem elborzaszt. Habár éltem már túl olyan dolgot amitől féltem, de van egy pánikos énem és ilyen esetekbsn durván felszalad a pulzusom és kapkodom a levegőt. És magamat ismerve ez már a műtőben történne, nem előtte órákkal. Szóval nem tudom lehet-e altatást kérni 😶
2022. ápr. 17. 21:46
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7. Én tudod miért nem kérnék? Mert amikor megszületik megmutatják neked. Tudom, hogy félsz, de gondolj bele milyen jó lesz őt látni azonnal és nem órák múlva. Én erre gondolnék.
2022. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Ha a vágás aggaszt téged, akkor gondolj arra, mennyivel jobb így, mintha ki kéne tolnod a gyereket. Így minden szép szabályosan megy, az orvos mindent megcsinál, semmi gond nem lehet.

Ha természetes szülés lenne akkor meg rengeteg dolog félremehet, és még jobban is fáj.

2022. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azzal teszed a legtöbbet magadért, hogy nem pörgeted magad a műtét technikai részén. Én előtte 1 nappal tudtam meg, hogy császár lesz, akkor már 2 hete bent feküdtem, mert iszonyú magas volt a vérnyomásom. Én örültem, hogy végre nem kell azon paráznom, hogy a vérnyomásom miatt baja esik a kisfiamnak és vegre kint nagyobb biztonságban lesz. Direkt nem néztem utána a dolog technikai részének, úgy voltam vele, hogy az orvos dolga úgymond, hogy levezesse a műtétet, ők tudják, mit kell tenniük, nekem nem dolgom ezen lamentálni. Nem fogsz érezni semmit, el lesz takarva a műtéti terület, meg adnak majd infúzióban valami szedatív cuccot, én műtét alatt ilyen félálomszerű állapotban voltam, a kisfiam felsíràsát vártam.
2022. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!