Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetes 5 napos babánál...

32 hetes 5 napos babánál elfolyt a magzatvíz, holnap császározzák a sógornőmet a baba 1kg 90dkg. Van esély, hogy a tüdeje beérik?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok a sógornőmnek elfolyt a magzatvize és holnap császározzák, most infúziót kap és kapott már tüdőérlelőt kettőt, meg antibiotikumot a fertőzés megelőzésére. Szerintetek van esélye a babának nem lesz baja? Kérlek írjatok. Köszike.Amúgy kislány lesz és Roxánának fogják hívni:)
2010. okt. 21. 18:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sok boldogságot,és jó egészséget a babának és a mamának is!
2010. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nagyon jó egészséget a abaának is és a mamának is!!!


A szobatársam kislánya ugyanekkora súllyal született ugyanennyi időre! Ők 3 hétig voltak bent! Én biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi baja!!!

2010. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Hol szült a sógornőd ha megkérdezhetem?Amúgy sok boldogságot és egészséget kívánok nekik!!!!!!Gratulálok!
2010. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

A Dél-pesti Jahn Ferenc kórházban szült. Én is ott szültem a gyerekeimet még innen vidékről is oda mentem szülni. A szülészetről csak jót tudok mondani. Nagyon kedvesek a szülésznők és az orvosok is.


Köszönöm a jókívánságokat. Átadom. És nektek is jó egészséget, babavárást és gyereknevelést kívánok.


Puszi nektek, persze ha van fejlemény jövök:)

2010. okt. 22. 15:25
 25/32 anonim ***** válasza:
Szia!Nagy örömmel olvasom,hogy megszületett a baba és ,hogy jólvan.:)Gratulálok és jó egészséget kívánok a babának és a mamának.:)Nagyon szép súllyal született a kis angyalka.:)Puszi nekik és kitartást!:)Minden rendben lesz.:)
2010. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

15:01-es vagyok.

Szinte megéreztem hogy ott szült azért kérdeztem rá.

Én is ott fogok szülni ha minden igaz dec. 31.-én.Jó helyen lesz a koraszülött osztályon,a fiam is oda került.Nagyon jó ott a gyerekorvosok.Egy két nővért azért lecserélnék csupán a viselkedése miatt,de amúgy nincs gond velük.

Sok boldogságot!!

2010. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához és jó egészséget kívánok! Biztos minden rendben lesz, ma már annyira fejlett az orvostudomány. Arról nem is beszélve, hogy hatalmas erő van a pici babákban:-D

39h km

2010. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti igen nekem is jók a tapasztalataim persze nem mindenki egyforma de mindig tájékoztattak a babám állapotáról is és mikor sírtam és látták elmagyarázták, hogy miért élem ezt át. Nagyon normálisak és kedvesek és jól felszerelt a koraszülött centrumuk is.


Kedves utolsó köszönjük szépen és neked könnyű szülést kívánok. Úgy összejöttünk itt annyira jó érzés. Ha meglesz a babád megírnád ide drukkolok neked. És minden kedves babavárónak.

Puszi

2010. okt. 22. 18:08
 29/32 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó előtti kismami remélem neked is könnyű és gyors szülésed lesz. Vigyázzatok magatokra és drukkoljatok kérlek, hogy nekem is sikerüljön a tesóproject. Köszönöm.puszi
2010. okt. 22. 18:11
 30/32 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok :-)

Immár másodjára fogok ott szülni és bízom benne hogy gyors lesz :-)) köszi a jó kívánságokat!!!!

Na hát akkor arra küldöm a gólyát hogy látogasson meg minél hamarabb ok?! :-))))

2010. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!