Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most szültem és hogy milyen...

Most szültem és hogy milyen vizsgálatok lesznek? Mielőtt meg hazamegyek? Megneznek ott lent? Nem volt gátmetszés szerencsére, most meg ugye elegge vérzek ott lent, igyis megnéznek?

Figyelt kérdés

jan. 15. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Max megnézik a vérzést, az csak annyi, hogy ránéznek a betétedre. Nekem az egyik orvos kicsit megnyomkodta a hasam fekve vizitkor. Ennyi volt össz vissz.
jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Tatabányán szültem, ott nem vizsgáltak meg csak kérdezték hogy vizelet, széklet volt-e, láz vagy görcsös fájdalom, ilyesmi van-e. Nekem volt gátmetszés is, azt sem nézte meg senki, csak 1 hét múlva varratszedéskor.
jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

"Nem volt gátmetszés szerencsére, most meg ugye elegge vérzek ott lent, igyis megnéznek?"


Dehogy! Undorodva elmenekülnek, hisz ki hallott még olyat, hogy szülés után egy nő vérezzen? 😅

jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak vérvétel volt. Illetve ugye elvileg addig nem engednek haza, míg nincs széklet, bár ez sem biztos minden kórházban.

Lent majd 6 hét múlva néznek meg, ha visszamesz kontrollra.

De tényleg nincs ott egy árva orvos, akitől tudj kérdezni??

jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vizsgáltak meg, csak hat hét múlva, igaz császárom volt.
jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vizsgáltak meg, csak rajta volt a zárójelentésen, hogy minden rendben.
jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk mindenkit megvizsgáltak hazaengedés előtt, ott álltunk sorban.

Ennek mondjuk én nagyon örültem, mert belőlem pl. pont kézzel cibálták ki a lepény, így megnyugodtam, hogy jó lett a küret, nem láttak benn semmi maradványt.

jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem vizsgálnak meg. Megkérdezik volt-e kaki, vérzés mennyiseg milyen, jól vagy-e és ennyi.
jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm megvizsgálták hazamenetelkor, gátmetszésre ránéztek. Nagy szerencséje volt,mert feszült neki,de úgy volt ez normális,meg se említette. Csak q vizsgálatkor látták,hogy felduzzadt brutálisan ,egy hatalmas vérömleny volt alatta. Mondták is neki,hogy hihetetlen,hogy nem fáj. Vitték a műtőbe, altatás,stb.,pedig már összepakolt, indulásra készen voltak. Jó pár napot ráhúzott bent.
jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
7# Itt ugyanígy van,sorba állnak és mindenkit. 9# voltam.
jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!