Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most szültem és hogy milyen...

Most szültem és hogy milyen vizsgálatok lesznek? Mielőtt meg hazamegyek? Megneznek ott lent? Nem volt gátmetszés szerencsére, most meg ugye elegge vérzek ott lent, igyis megnéznek?

Figyelt kérdés

jan. 15. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni tapasztalat:

Engem megvizsgáltak, de engem varrni kellett sok öltéssel.

Nekem nem volt bent székletem (alapból ritkàn van) hazaengedtek így is.

jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Engem sem vizsgáltak, vizitkor ha jöttek, az orvos megnyomkodta a hasam, kérdezte, van-e panaszom, aztán ment tovább. Székletem nekem sem volt bent, de senkit se érdekelt. Akinek volt gátmetszése, annak kezelték fix időnként, amúgy meg inkább a babával foglalkoztak (de lehet, hogy csak a gyerekorvos volt ilyen és a nőgyógyász nem). A hat hetes kontrolon vizsgáltak, de az is nagyon gyors volt, pörgették a népet, mert sokan voltunk a váróban.
jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Sote i-en szültem, csak kikérdeztek (kaki, pisi, méhösszehúzódások, vérzés).
jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
Megnézték a betétet, milyen a vérzés, megnyomkodták a hasam, hogy hogyan huzodik vissza a méh, kérdezték nem e szédülök, vérnyomást mértek, székletet kérdezték volt e. Nemvolt, de ha 6 hétig nem engednek haza akkor 6 hétig nem ment volna. Én nemtudom nyilvános vécében elvégezni a dolgom 😅🤷‍♀️ szóval rávágtam, hogy persze volt. Ha nem is megy, akkor lehet kérni glycerines kúpot 😊
jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Császárom volt, engem megvizsgáltak hazaengedés előtt. Nézték a méhszájat, és betapintással azt is, hogy mennyire húzódott össze a méhem.
jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

" Most még eléggé vérzek odalent"



Elárulom ez teljesen normális és nem csak most hanem az elkövetkezendő minimum 10 napban vérezni fogsz van aki hetekig vérzik. Teljesen normális.Ha gond van megnéznek ha vérzel is hisz 100%ban minden nő vérzik szülés után.

jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Igaz utolsó. Én 6hétig véreztem, mikor elmúlt akkor meg megjött a menzeszem, de olyan elánnal, hogy csodálkoztam, hogy maradt még vérem 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 ha 3 pelenkát vettem volna fel, sem lett volna elég.
jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem vizsgáltak meg, csúnya gátszakadásom volt, csak kaptam a zárójelentést, hogy mehetünk haza.

János kórház.

A gyerekre viszont nagyon odafigyeltek. Terhesség alatt volt vele komplikáció, a gyerekorvos nagyon kedves volt, folyamatosan tájékoztatott a vizsgálatokról, és az eredményekről.

jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, mikor szültél? Engem napokban indítanak a Jánosban. 😔
jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2022 Januárban.
jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!