Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen népi praktikák vannak...

Milyen népi praktikák vannak a szülés be inditására?

Figyelt kérdés
jan. 16. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beindítás egy szó.
jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyelvtani felvilágosítást ;)
jan. 16. 09:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Akkor indul be, ha eljön az ideje.
jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen.
jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Csípőset enni, lépcsőzni, szexelni - ezeket próbáltam anno, nem segítettek semmit

Bábakoktél - nem próbáltam, szóval nem tudom, azt mondják, ez is csak akkor működik, ha amúgy is jönne már a baba (mint amúgy a többinél is)

jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Lépcsőzés, tonik ivása, szex, fűszeres ételek… gyakorlatilag nekem egyik alkalommal se működött, akármit próbáltam.
jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lépcsőzés, tonik, ananászlé, szex, csípős kaja. - Ezek nem működtek. (Ne lépcsőzz, csak izomláza lesz...)


2x15 perc mellszívó - 2 órával később indultak is a fájások.

jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha igaz, amivel ijesztgetnek, akkor mostantól simogathatod a hasad 0-24.
jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
A bábakoktélt nem próbáltam, mert kockázatosnak ítéltem, de az egyik összetevőjét, az őszibaracklét igen. Szerintem attól függetlenül is beindult volna aznap délután, mert hidegfront jött. 😁
jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig se voltam az a has simogatós típus max akkor mikor úgy kinyomja magát hogy fáj. Tonicot azt nem tudom meg inni akárhogy is próbáltam már. A koktélt én se tartom biztonságosnak. Mellszivasnal az előtej nem jott vagy nem volt belőle gond később? A szonografus a pezsgőt ajánlotta de nem találtam róla semmit h lenne valami hatása
jan. 16. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!