Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valamilyen praktika szülés...

Valamilyen praktika szülés beindításra? 40+1

Figyelt kérdés

jan. 17. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs
jan. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelem.
jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Én kipróbáltam szinte mindent. Lépcsőzés, nagy séta, szex, tonic. 41 héten inditottak.
jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aviva Intimtorna
jan. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent is kipróbáltam, szex, tonik, fahéj, lépcsőzés, guggolás, ugrálás fittlabdán, kád melegvíz vörösbor, csípőspaprika. Ha nem áll készen nem létezik az a dolog amivel onnan kicsalogatod :) de nyugi mert előbb utóbb úgy is kint lesz. 40+2 befektettek kórházba csütörtöki nap. A szobatársnőm 40+6 volt szombaton indították volna. Annyira bestresszelt, hogy éjjel beindult magától és 3 óra alatt meg is született a kisfia. Engem aznap indítottak, biztos, hogy nem hagytam volna, hogy közbe avatkozzanak a természetes folyamatba ha nem lett volna veszélyben a babám. Várd ki mikor ő készen áll a 42.ik hétig csak terminus túllépés van :)
jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!