Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után milyen...

Császármetszés után milyen betét,vagy eldobható bugyi a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Vettem a legnagyobb allways éjszakai betétből egy csomaggal, vettem normál betétet is és ilyen hálós bugyit pár darabot, amibe van ilyen direkt bele való jó vastag betét. Szóval ezekkel készülök a kórházba, nyilván nem tudom mennyire fogok vérezni, elég lesz-e az éjszakai betét, vagy kell ez a hálós bugyis dolog. 10 nap múlva műtenek ha minden igaz. Esetleg vegyek Tenàból betétet , vagy pelenkát, vagy menjek be a bababoltba ahol mindent is vásároltunk és nagyon segítőkészek és mondjam, hogy császár lesz, mit ajánlanak ilyen esetben? Nem tudom tényleg,mi lenne jó.
jan. 24. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Én is vittem bugyipelenkát mert sokan dicsérték hogy jobb mint a betét, de vittem vastag betétet meg hálós bugyit is.

Végül a saját normál bugyim meg a vastag betét volt használva a többi nem.

A bugyi gumija azért nem szoros típus volt, de a vérzés se volt vészes annyira hogy szanaszét legyen minden.

jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 🙂!
jan. 24. 23:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bugyipelenka nagyon praktikus és kényelmes volt.
jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét császárom után tena pelenkát használtam abban a pár napban amig a kórházban voltam .Nekem ugy volt komfortosabb. Igy biztosabbnak éreztem hogy nem ázik át, nem csúszkál el alvás közben sem. És nem is zavarta a hegemet egyátalán.
jan. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!
jan. 25. 05:33
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

A hálós baromi szar, kényelmetlen, ahogy a gigabetét is, konkrétan nyomott.

Bugyipelenka volt a legjobb.

jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ém vittem bugyipelenkát meg vastag betétet. Csak a pelenka volt jó kb egy hétig úgy véreztem. Szerintem készülj mindkettővel. Egyébként a pelust könnyebb volt leszedni (csak el kellett tépni oldalt.) A 6os jól írta nekem is a hálós bugyiszerűség meg a vastag betét baromi kényelmetlen volt
jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szülés utáni betétet használtam. Ha jól emlékszem a rossmanba vettem. Csak a kórházban használtam, otthon már elég volt a rendes betét.
jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én bugyipelenkát használtam és még abba kellett raknom vastagabb betétet, mert pikk-pakk átáztam volna. Kb 2 napig volt így, aztán csökkent a vérzés
jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bugyipelenka,alig bírtam mozogni a pelenkát meg oldalt el lehet tépni és úgy levenni. Nem kell hajolgatni. Brutál sokat véreztem császár után.
jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!