Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után milyen...

Császármetszés után milyen betét,vagy eldobható bugyi a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Vettem a legnagyobb allways éjszakai betétből egy csomaggal, vettem normál betétet is és ilyen hálós bugyit pár darabot, amibe van ilyen direkt bele való jó vastag betét. Szóval ezekkel készülök a kórházba, nyilván nem tudom mennyire fogok vérezni, elég lesz-e az éjszakai betét, vagy kell ez a hálós bugyis dolog. 10 nap múlva műtenek ha minden igaz. Esetleg vegyek Tenàból betétet , vagy pelenkát, vagy menjek be a bababoltba ahol mindent is vásároltunk és nagyon segítőkészek és mondjam, hogy császár lesz, mit ajánlanak ilyen esetben? Nem tudom tényleg,mi lenne jó.
jan. 24. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én 2 csomag szülés utáni betétet vittem és eldobható bugyit. Hát egy csomag betét sem fogyott el, simán elég lett volna a sima betét. Egyáltalán nem volt olyan erős a vérzés, mint amiket itt olvastam róla.
jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Tena ladyvel készültem, de elég volt a sima szárnyas betét is, nem véreztem sok mennyiségben. Pedig császáros voltam.
jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet én sem veszek tenàt, ha meg mégis kell, majd a férjem hoz be maximum.
jan. 25. 10:43
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Pedig császáros voltam."

A pedig miért kell oda? Nem véreznek jobban a császárosok.

jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14! Nem kell mindenbe belekötni, ha értelmes és hasznos választ nem tudsz adni.
jan. 25. 11:29
 16/18 anonim ***** válasza:

Bugyipelenka. Itthon is azt hordtam pár napig, mert az volt a legkényelmesebb.

A szobatársam csak sima betéteket hozott, folyton összevérezte az ágyat, és egyszer még a betét is kiesett a bugyijából.

jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kell tena, a dm/rossmann is arul saját márkás terméket, ami jóval olcsóbb, de ugyanazt tudja
jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tena Lady Pants nadrágpelenka
febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!