Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire voltatok feszültek a...

Mennyire voltatok feszültek a szülés előtti napokban?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva, de a babámnak még nincs kedve megszületni. Napok óta egyre feszültebbnek érzem magam, az is idegesít, ha valaki rám ír, hogy mikor szülök már. A baba feje már beékelődött, szokott lenni hasfeszülésem, de tudom, hogy ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindjárt meg is születik. Ti hogy kezeltétek ezt az idegességet? Próbálnék a hobbimmal foglalkozni, kikapcsolódni, de már nem köt le semmi.

febr. 14. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ettől én is ideges voltam, hogy nyegtettek mikor jön már... Mintha tudnám.

Amúgy a napom fele elment az nst-vel, vártam. Amiatt nem aggódtam hogy bent fog maradni, 41en indítottak.

De hogy hívogattak, az igen. Mondd meg mindenkinek hogy szólni fogsz ha van mit mondj, nem kell kérdezhetni, mert idegesít.

febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Az a szülésem előtt voltam csak feszült, amelyiknél túlléptem a terminust. Maga a tény, hogy indítással riogatnak, rengeteg idő elmegy a vizsgálatokra stb. Meg hát 40 hetesen tényleg nem telnek már sehogy a napok, nagyon szültem volna már.
febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Én egy óra alatt letiltottam az ismerőseim felét 😂

A telefont beraktam ne-zavarj módba és ha láttam, hogy van nem fogadott hívásom, kb ilyen fejet vágtam: 😮‍💨

febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Írd meg nekik hogy két nap, három óra, tizenöt perc múlva szulsz kereken. Azt is írd meg hogy még egyszer megkérdezi akkor meg ő fog takarítani nálad a gyermekágy alatt. Akit érdekelsz nem sértődik meg ezen atobbiert nem kar.

Amúgy ja én is feszült voltam,három napig nem is bírtam aludni,utána még éjjel szültem. Ez ilyenkor már tényleg teher.

febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Én is terminus után fordultam már be teljesen. Mindennap ctg, mindenki érdeklődik, már mindenkit offoltam, de a szülők akkor sem bírták ki, hogy ne kérdezősködjenek, hogy "mizu?", vagy csak annyit, hogy "na?"... Fél mp alatt plafonon voltam tőle. Nem akartam indítást, aggódtam, hogy milyen lesz a szülés, milyen lesz a babával az életünk, reméltem, hogy beindul, de közben be is voltam tojva, fú nagyon elfáradtam a végére.

A másodiknál egyszercsak beindultak a fájások és mentünk. Sokkal jobb volt, nem maradt időm túlgondolni a mindennapos ctg-vel nyűgével együtt.

febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!