Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rozmaringszörp a szülés...

Rozmaringszörp a szülés beindítására?

Figyelt kérdés
A babám két héttel fejlettebb, mint a kora ezért az orvosom indítani akar hamarosan, ha nem születik meg magától. Keresek ez miatt olyan praktikákat, amiktôl magától beindulhatna a szülés. Az alhasi vérbôséget okozó fûszereket nem ajánlott használni a terhesség alatt, mert beindíthatják a szülést nagy mennyiségben. Tavaly készítettem házi rozmaringszörpöt, amibôl eddig ez miatt nem ittam, most szerintetek fogyaszthatnám, hátha tényleg beindítja a szülést? Ilyenkor már nem árthat a babának igaz?

ápr. 3. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért felesleges indítani, nem vagy köteles beleegyezni.

Az ultrahangos mérések csak becslések, fél kilónyi eltérés is lehet a mért adat és a valóság között.

A terhesség KORA a mérvadó normális helyen.

Ne kísérletezz.

ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Be fog indulni, nyugi, nem fog bent maradni.

Nálam séta, lépcsőzés, szex, buckás úton autózás, tonic, semmi nem segített.

Végül 41.heten kaptam oxitocint, 3 óra múlva megvolt a baba.

Az a baj ezekkel a szerekkel, amiket nem ajánlanak , hogy nem véletlenül nem ajánlják, mondjuk a ricinus olajas bábakoktél hasmenést okoz, a babának... Ha belekakil a magzatvízbe lehet túl sem éli, vahy minden létező baja lesz, megéri? én ilyenekkel nem mertem kísérletezni.

Nem fog bent maradni.

ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is szeretném, ha megtörténne már, 34 hetesen már 3300 g volt (kórházban és a nôdokinál is így mérték) jó lenne nem 5 kilós gyereket szülni, ezért kérlek ne ítéljetek el, hanem a kérdésre válaszoljatok. A babám teljesen fejlett már. Azt a ricinus olajas cuccot pedig nem is szeretném használni.
ápr. 3. 09:43
 4/14 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb lenne, ha magától indulna meg, én nem szeretnék indított oxitocinos 3 órás szülést. Te lehet jól bírtad, de nekem szükségem van arra, hogy a testem a saját tempójában tehesse a dolgát.
ápr. 3. 09:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 4. válaszod utolsó mondata szöges ellentéte a fő kérdésednek...
ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Ezek a mérések egyáltalán nem pontosak ám. Sógornőmnek óriásbabát mondtak végig, és 2750 grammal született a babája...
ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5ös, szerinted egy fûszer hatása egyezik a vénásan adagolt oxitocinnal?
ápr. 3. 09:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Indításnal, illetve ha te akarod beinditani, pont nem a saját tested tempójaban mennek a dolgok.

Ezek a szülés beinditasok pedig csak népi hiedelmek.

ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7. A természet rendjébe való beavatkozás ugyanúgy beavatkozás rozmaringgal és oxitocinnal is, akarhogy is szeretnéd máskent beállítani.
ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Okkkké akkor legyen ugyanaz, nekem mindegy de valaki válaszoljon már a kérdésemre 😭
ápr. 3. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!