Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan éreztétek magatokat...

Hogyan éreztétek magatokat lelkileg a szülés utáni első napokban?

Figyelt kérdés
Miket éreztetek? Tapasztaltatok hangulatingadozást?
ápr. 21. 16:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%
14. vagyok, 17-es szinte ugyanez. Fájdalmaim voltak, plusz az ágy konkrétan tönkrement alattam, nem lehetett leengedni vízszintesbe, megakadt egy szögben, nagyon kényelmetlen volt, nagyon fájt a hátam, mikor kérdeztem, hogy meg lehetne-e valahogy oldani, vagy másik ágyra mennem, odalökte a csecsemős nővérke, hogy pont le van kakálva, hogy nekem mi bajom, ő a gyerek miatt jött. Mikor bejött valami miatt és lassabban vetkőztettem a babát, mint szerinte kellett volna, becsípődött derékkal amúgy is nagy fájdalmakkal, fogta magát és otthagyott, hogy na ő erre nem ér rá, aztán egy óra múlva jött vissza, addig plédbe bugyoláltam a gyereket. Volt amelyik éjjel mondta, hogy maradjon égve villany, mert mindjárt jön a köldökcsonkot kezelni, aztán persze nem jött, de hajnal négykor nekiállt b*szogatni, hogy minek égetjük a lámpát éjszaka...
ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem 19 óra vajúdás után sürgősségi császárom volt,nyílván nem a császárra készültem lelkileg,ezért a korházas részt nagyon szarul éltem meg,azthittem depressziós leszek. Teljes altatásban voltam,nem is láttam a babámat,csak másnap délelőtt hozták oda hozzám 15percre,majd harmadnap hozták oda végleg..húzós volt.
ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!