Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogy éreztétek magatokat a...

Ti hogy éreztétek magatokat a szülés előtti napon lelkileg, fizikailag?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

ha bnőimmel voltam energia, életkedv

ha egyedül, akkor mélységes rosszkedv, nyűg, kínlódás

2015. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*fizikailag rosszul(nem olt jó sehogyse aludni, stb), de az elhanyagolható volt mindig a lelki dolgaim mellett
2015. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már 3 nappal előtte befektettek, 40+3ra indítottak. Iszonyúan unatkoztam és nagyon hiányzott a párom. A szülésre inkább nem gondoltam, mert féltem tőle. Kiolvastam egy könyvet, rengeteg zenét hallgattam, az megnyugtatott. Meg hogy láttam, hogy a szobatársaim teljesen őrültek.
2015. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindenkinek qrva volt az anyja,csak arra vágytam, hogy békén hagyjanak.
2015. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Borzasztóan fáradt voltam egész nap, felkelni se volt erőm de aludni se tudtam. Éjjel 2kor sikerült és 4kor meg elfolyt a magzatvíz.
2015. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40+5 re indult a szülésem . Elotte való nap nagyon boldog volt minden happy elvoltam, mentünk egyik boltból a másikba párommal. Nagyon nagyon fájt a derekam már reggeltől , mert akkor mar be volt ékelődve a baba feje. Hajnalban el is kezdődött a fájás 6 percesekkel :) ha elore tudhattam volna hogy hajnal 4 kor megindul a szules ,akkor boltozás helyett pihentem volna 😂
2015. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg volt, ami nem terhesen is megvisel, így nem voltam kifejezetten top formában. Délelőtt még elfutottam nst-re, ahol már fájásokat mutatott a gép, de én csak keményedéseket éreztem és mivel a méhszájam nem volt nyitottabb az azt megelőző 3 héthez képest, a dokim hazaküldött. Délután a barátainkkal kerti sütögetést tartottunk, ahol jól bekajáltam. Másnap reggel halk pukkanásra ébredtem, majd csordogált a magzatvíz.
2015. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit nyomott voltam de nagyon jól éreztem magam:-) eszembe se jutott mi kezdôdik este....

A szülés utän elég szarul voltam fizikailag:-D

2015. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első csemetém 7 nappal hamarabb született a vártnál. Előző nap takarítottam, mint a güzü, mert másnap kellett a kamasz húgomat hazahoznom a kórházból. Úgy volt, hogy 1 hétig nálam lakik, hogy közel legyen a kórház, ha bevérzik a sebe. Gondolkodni nem volt időm, hogy hogy vagyok.

Reggel elmentem érte, délre hazaértünk, főztem neki, körülugráltam, délután meg elment a magzatvíz. Így nem én gondoskodtam róla, hanem ő istápolta a férjemet.


A másodikat 3 nappal túlhordtam. Minden téren teljesen jól voltam. A szülés napján kivittem a nagytesót a játszóra, ahol sikeresen kiugrott félúton a csúszdából, én meg elkaptam. Vacsi után majd megvesztem egy szelet sütiért, így lesétáltam a sarki cukrászdába és jól bevásároltam, meg jól be is kajáltam. 1 óra múlva már fájásaim voltak.


A harmadik babát 11 nappal hordtam túl, kisebbik bátyja 1 éves volt. Az egész család be volt fogva, mert naponta kellett nst-re járnom, addig vigyázni kellett a gyerekekre valakinek. Már éreztem, hogy mindenkinek teher a helyzet, így nekem is egyre nehezebb volt elviselnem, holott fizikailag remekül voltam. Be voltam rendelve szülésindításra, de előző éjszaka maguktól beindultak a fájások. Megváltásnak éreztem.


A 2 legkisebbel a 38. héten indították a szülést, így pontosan tudtam, mi vár rám. Fizikailag megint csak szuperül voltam, de bennem volt a majré rendesen, az utolsó napokban gondolatban vágtam a centit.

2015. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!