Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésem a nyákdugó...

Ha az első szülésem a nyákdugó távozásával indult, valószínűsíthető, hogy 2. is így fog megindulni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nem minden szülés más lehetséges hogy most a magzatvized fog elmeni vagy erős derékfájásaid lesznek .Jó egészséget neked és a babának!
2010. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,persze nincs rá garancia,de nekem mindkét szüléssem azzal indult,pontosabban előző nap délután elment a nyákdugó,onnantól folyamatosan volt táguló vérzés és éjszaka jöttek a fájások,reggel mentem be,az első baba 10.40 percre,a második 12.05 percre születtek meg.A második gyerkőcnél már olyan-de-olyan boldog voltam mikor elment a nyákdugó,mert tudtam,hogy másnap a kezemben tarthatom,fel is hívtam a dokimat,aki pont másnap jött haza a szabijáról,szóltam neki,hogy siessen,mert nekem szükségem lesz rá.
2010. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi! A jókívánságot is kedves első! :)
2010. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, most látom másik névről válaszoltam :D sebaj, a kerdezo voltam.
2010. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!