Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájások közben mocoroghat a baba?

Fájások közben mocoroghat a baba?

Figyelt kérdés
Hajnal óta érzek összehúzódásokat, keménykedéseket, nem rendszeresek de nem akarnak múlni. Inkább menstruációs fájáshoz hasonlóak és egyenlőre a hasam alján fáj. 3 napra vagyok a kiírt időponttól. Lehet, hogy ma már szülni fogok?
2009. jan. 9. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megjósolni, de gyanúsnak gyanús... Ülj be egy kád meleg vízbe, ha elmúlnak a görcsök, akkor csak jósolgatsz, ha nem, és változatlanok vagy erősödőek, akkor barátkozz a gondolattal: nemsokára induláááás :)

Jó értelemben irígyellek, remélhetőleg életed LEGSZEBB pillanatai előtt állsz :) Szorítok... Írd meg kérlek, hogy mi lett.

2009. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Én épp tegnap voltam egy bába előadáson, ahol elmondták, hogy igen a baba mozog a fájások között. Sőt ha jönnek a fájások érdemes neked is mozogni, ugyanis a baba így tud megfelelően behelyezkedni a szülőcsatornába. Tehát ha rendeződnek a fájások, sok mindent próbálj ki (ülni, menni, oldat feküdni stb) a 3 nap nem jeletn semmit, tökéletes időpont már most is a szüléshez.


Könnyű szülést kívánok!


34 hetes terhes

2009. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyoes válaszokat.Úgy tűnik vaklárma volt, múlnak :( Sajnos nálam nincs lehetősége beilleszkedni, mivel faros.
2009. jan. 9. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nagyon sokan mondták, hogy a babák a szülő ágyon is mozognak (mindenki nyugtatott, mert faros lett a babám, és több történetet is hallottam, melyek szerint a szülés közben fordul fejjel a születendő baba). Igen intenzív mozgásra is képesek.


A fájásokra nekem anno a kórházban azt javasolták, hogy feküdjek a bal oldalamra, figyeljem a fájások hosszát, illetve azok rendszerességét (a bal oldalon fekve a jobb keringés segít a fájások érzékelésében - nekem legalábbis ezt mondták hihi). Ahogyan előttem is írták, ha erősödnek a fájások, vagy lerövidül a fájások között idő, akkor kezdhetsz készülődni!

Könnyű szülést!!!

Zita

2009. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ismét változott a helyzet kissé, kb. másfél órán át nem volt semmi, most pedig megint mensi szerű érzés, nem görcs, folymatos feszülés, és már a derekamba is sugárzik. Az utolsótól kérdezném, hogy végülis hogyan szülte meg a faros babát?
2009. jan. 9. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem, még időben tudok válaszolni Neked (mármint,hogy még egyben vagy). Szóval végül spontán szültem meg a faros babát, bevállalta a dokim. Amúgy én ragaszkodtam hozzá. SŐT!! SEmmi fájdalomcsillapítót nem kaptam közben! Oxytocint is csak az utolsó tolófájásnál kellett adni, hogy nehogy valami gond legyen. Szurkolok Neked!!!

Zita

2009. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, még mindíg 2 in 1:(
2009. jan. 10. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? első válaszoló vagyok :) kipróbáltad a kádast? bármikor bizonytalan vagy benne, ezzel tudod tesztelni hogy valóban szülés vagy csak vaklárma.
2009. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mai napom is a fájogatások, húzódozások jegyében telt, de még mindíg semmi komoly:(
2009. jan. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!