Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha fogadott orvosotok volt...

Ha fogadott orvosotok volt terhesgondozás alatt (magánrendelésére jártatok, stb. ), akkor honnan voltatok biztosak benne, hogy tuti bent lesz szülésnél (legyen karácsony, vagy bármi)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
5. 23.29-es Én poz. adtam neked,mert vhol igazad van,de minden orvos más.Én csak jót tudok mondani az enyémről.Előtte volt 2 vetélésem és a régi dokim nem igazán törődött velem.A mostani rögtön megfelelően kezelt,és amikor bejött a szülésre látva,hogy nincs sok esély a sima szülésre császározott(volt hozzám hasonló anyuka is bent,akinek megindították és 1 napos kínlódás után császározták).Az enyém a műtőben mondta,hogy nem akart kockáztatni és szte nem is tudtam volna megszülni.Amikor visszamentem a 6 hetesre a gyerek nevére is emlékezett.Elég kevés pénzből élünk,de én nem bántam meg,hogy egy olyan embernek adtam,aki tényleg törődött velem és a gyerekemmel.Bármilyen orvosról legyen is szó mindenkinek más lesz a tapasztalata.
2009. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
persze, én is annak fogom adni a pénzt, aki ott lesz, de én szeretném, ha ő lenne - végül is azért választom. Mondjuk még csak tervezzük a babát, de egy dokihoz járok amúgy is. Egyébként meg biztos figyelnek erre a nődokik, mert ha nem megy be, akkor futótűzként terjed a kismamák között, hogy ő ilyen, és utána nem fogják majd őt választani. Tehát úgymond a jóhírükre is megy...
2009. jan. 10. 12:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem előre megmondta az orvosom, hogy ráér-e akkortájt, amikorra ki vagyok írva. Így vállalt el engem. Amikor a fájásokkal bekerültem a szülészetre, ő még egy tőlünk elég messze lévő másik városban volt (fontos elfoglaltsága okán) és emiatt (hogy szülök), gyorsan hazautazott!!! Mindig is bíztam benne, hogy ott lesz, de amikor megláttam, hogy odaért, már nem aggódtam többet a szülés miatt.
2009. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!