Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak? Ti is szülés...

Mit csináljak? Ti is szülés után vagytok.7 hónapos a gyermekem és a férjem egyszerűen nem akar velem szexelni.

Figyelt kérdés
Már odáig fajultak a dolgok, hogy nem közöl velem semmit. Ha elmegy dolgozni, vagy ha hazajön még puszit se kapok. este ő sokáig ül a számítógép előtt. Mire bejön a szobába én már alszok. Van ennek a házasságnak még értelme???
2009. jan. 12. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele erről?
2009. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bent volt terheségénél? röül hogy megszületett a babika?jól eljátszanak,törödik vele?
2009. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen próbáltam vele beszélni róla, de nem volt hajlandó válaszolni se.
2009. jan. 12. 17:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Imádja a gyermekét, de úgy látom, hogy a haverjait sokkal jobban. Bennt volt szülésnél is és örült , hogy terhes lettem.
2009. jan. 12. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a női csáberőt bevetni?(fehérneműs dolgok...)
2009. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bent volt a szülésnél? Ha igen hogy viselte?

Az én férjem is bent volt a szülésnél. A terhesség előtti napi 2 együttlétünk utána lekorlátozódott kéthavi 1-re. De az első fél évben nálunk sem volt semmi. Évek teltek el így. Az okát igazából nem tudta elmondani. Látta az egész szülést "alulról" is és ez olyan gátlást ébresztett benne, amin nem tudta túltenni magát. Eltelt már egy évtized és még mindig fel tudja idézni a gát vágásának hangját. Én türelmes voltam, sosem sürgettem.

A gyógyírt a második gyermekünk születése hozta meg. Kértem, hogy ne jöjjön be, de a végére csak bejött. Már tudta mire számíthat, idősebb is lett és másként élte meg. Nem mondom, hogy visszatért az ifjúkorunk vágy, de a heti 1-el megelégszünk mindketten.

De lehet, hogy nálatok mégsem ez van a háttérben.

2009. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én már mindent kipróbáltam, de mindig leszerelt a "fáradt vagyok, fáj a fejem" szöveggel.
2009. jan. 13. 20:48
 8/9 A kérdező kommentje:
A fejem melett ült szülésnél. Nemsok mindent látott. Nagyon büszke volt magára, hogy kibírta a szülést. Nem mondta nekem, hogy valami bántaná, vagy sértené az izlés világát.
2009. jan. 13. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia nálunk ugyan ez a helyzet!!

9 hós a kisbabánk,és alig szexelünk ,könyörögni kell neki hogy hé csináljunk már valami!!

Bent volt a szülésen mindent látott szó szerint mindent ,a dokinak szinte segített varrni!!

De nem hiszem hogy ez a baja előtte se szexeltünk soakt !!

De akkor mi leeht a baj???

Bocsika hogy itt kérdezek csak naon el vok keseredve!!

Niki

2009. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!