Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyszerűen nem akar lejjebb...

Egyszerűen nem akar lejjebb menni a hasam. Én nem szeretnék császárt, de hogy lesz ebből szülés?

Figyelt kérdés
Reggelre úgy felkúszik a baba, hogy egészen bekeményedek és majdnem összeér a mellem meg a hasam. Aztán kicsit lejjebb megy, de már illene kicsit a medencébe illeszkedni a 38. héten. Vagy nem? Nem túl nagy a baba, legalábbis nem mondják, hogy nem férne el ráadásul fejvégű, tehát minden ideális. Nem félek a császártól, csak én szeretném átélni a szülést és utána látni a babát.
2009. febr. 24. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem is ment le a hasam. Igaz programozott császorom volt de már a 42. héten. De beindult volna magától is, metr a műtőasztalon elfolyt a magzatvizem. pechem volt, de a dokim nem mert tovább várni.
2009. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia ne aggodj a has leereszkedes nem feltetlenul szukseges dolog. En a 41 hetet toltottem ma (borzalom) a hasam csak kicsit van lejjebb, de baba feje be van ekelodve. Amugy iszonyat virgonc, es egesz nap jon megy forgolodik (marmint a kicsi testevel) A hasam a mellemet eri, es amikor ejszaka vagy reggel felkelek, nem tudok felulni mert a kis draga ugy kinyujtja magat, mivel neki ugy kenyelmes alukalni a pociban, hogy pat percig felig oldalt dolve kell lennem hogy egy csoppet osszebb huzza magat, hogy el tudjak indulni.

Szoval ne aggodj

Boldog babavarast es konnyu gyors szulest

2009. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na pont így vagyok, mint az utólsó válaszoló. Tehát lehetséges, hogy a fej beékelődött, csak nem száll le látványosan a pocak?
2009. febr. 24. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:

40 hetes vagyok, még nekem sem szállt le a hasam.

Pénteken a doki alig tudta megmérni a baba fejét, mert annyira lent van, de a fenekét úgy fenn tartja, hogy a mellemig ér! Hol jobb oldalt, hol bal oldalt fent nyomja ki a popóját,de annyira hogy azt érzem szét reped a hasam!

2009. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!39 hetesen szültem és nem ment le elötte a hasam!Sok sikert!
2009. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok.minden válaszolónak üzenem a kérdező mellett, hogy sokaknak segít ilyenkor a fürdés,mármint uszodában,akinek van lehetősége a környezetében, persze vigyázzatok a fertőzéssel.
2009. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem a vajúdással szállt le és ékelődött be a kis fejecskéje. Addig végig fent volt, pedig már túlhordásban voltunk. Van akinek csak akkor ékelődik be, ha már szül (vajúdik)! Ja és persze természetes szülés volt.
2009. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem se szállt le a pocakom. Az utolsó pillanatig fent volt a mellemben-gyomromban. 39+3.napra szültem 2 óra alatt.

Ne izgulj!! Könnyű szülést!

2009. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem szállt le a pocim, bár nekem elég nehezen férhetett el, mert 4400g-mal született. Indították a szülést 41. héten, mert már kevés volt a vizem, felélte a babám. Simán szültem, kevesebb, mint 4 óra alatt. A vajúdás alatt ékelődött be teljesen a kismanóm!

Könnyű szülést!

2009. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, megnyugodtam.

Úgy látszi terhességnél minden igaz, meg annak az ellenkezője is. :-)

2009. febr. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!