Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aug.10-re vagyok kiírva, és 3...

Aug.10-re vagyok kiírva, és 3 napja egyszerűen nem tudok enni, annyira nincs étvágyam. Ez lehet a szülés "előszele"?

Figyelt kérdés

Nagyon gyengének érzem magam, és amúgy is igen vékony

testalkat vagyok...


2008. aug. 1. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is így volt, azzal a különbséggel, hogy én aznap nem tudtam már enni.Úgyhogy igen, lehet annak az előszele, hogy nemsokára szülni fogsz.

Azért próbálj meg, ha keveset is, de enni, mert mindkettőtöknek szüksége van az energiára, még nagy munka áll előttetek.:)

2008. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy annak a jele, hogy szülni fogsz. Én aug. 22-re vagyok kiírva, de 3 napja nem kívánok enni, mióta ez a nagyon meleg idő van. Lehet, hogy nálad is ettől van.
2008. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!